2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تقریبا از صبح تا شب فقط ظهرا ۲ ساعت خونست شبا هم ۱۰ میاد

ریپلایم نکردی نزدیک بود نبینمش ببین تا تایمی که نیست خیلی کارا تو خونه میتونی بکنی ازلین فروشگاه ها نزدیکتنو دارین؟ براشون سیب زمینی سرخ کنی پیاز داغ درست کنی سبزی خورشتی سرخ کنی بادمجون همه چیم خودشون میدن روغن بادمجون حتی اگه بخوای ظرف  بهت دست مزد میدن یکم پول داشته باشی بچتم پیشته 

2728

خانومايى كه شوهراتون بهتون نفقه نميدن انقدر ساده نگذريد شرعيشم بخواين حساب كنيد بايد بهتون نفقه بدن من بعنوان دخترى كه تازه نامزد كرده از بابام پول ميگيرم تا زمانى كه عقد كنم بعد از عقد خرخره ى شوهررو ميجوم مرد وظيفشه كه پول بده به زنش اگر بهتون پول ندادن شام نپزيد و خونه رو تميز نكنيد نفقه براى اين به زن تعلق ميگيره كه كاراى خونه رو انجام ميده و تمكين ميكنه و رابطه داره با شوهرش والا من زمانى كه مجرد بودم اول ماه بابام پول نميزد دوم ماه ميزد به كارتم صدام در ميومد چجورى بعضياتون تحمل ميكنيد زن بااااااايد از خودش پس انداز داشته باشه هيچكس از فرداش خبر نداره

خوب گفتم نه 😅😅😅😅😅 سه ماه ازم ۳ میلیون گرفته منم با سود بهش دادم گفتم باید سودشو بدی بدبختووووو& ...

عالی گفتی 😂 دل منکه خنک شد😋

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
2740

خدا منو ببخشه اینو میگم : واقعا همچین مردایی هنوز هم وجود دارن ک به خانمشون نفقه نمیدن ؟ بخدا نمیخوام پز بدم فقط برام خیلی عجیبه چطور دلشون میاد 

خب شریک زندگیشی باید باهات تو همه چی شریک باشه

من همه کاراتاش پیش خودمن بخدا بزور بش پول میدم برا تعمیر ماشین و اینچیزا 

بدون خودمم اگه یه جوراب بخره جنجال بپا میکنم . باید برا خرید لباس منو ببره . البته سال اول اینطور نبود اما خب کم کم عادتش دادم ک زندگی مشترک اینطوریه و مدیریت مخارج دست زن باشه بهتره . با سیاست های خودم پیش رفتم . 

الان 6 ساله کلا کارتاش و درامدش و همه چیزش دست خودمه . باید نرم نرم گربه رو دم حجله میکشتی از اول عزیزم 

دستامو ول نکن خدا.....
هخخخخخ تو خونه جاسازی میکنه؟ جدیدا همه میذارن بانک که، دم شما گرررررررم 😂

مه این اسکول رابطه ای با بانک نداره همه رو تو خونه قایم میکنه😅

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕
2706