2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا کلش یه تومنه در ماه ک همش دست منه کرایه تاکسیشم از من میگیره طفلک😑 تو این اوضاع داغون مدیریت من بهتر از اونه با همین حقوق کم میتونم بچرخونم زندگی رو 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

برو سرکار.

اگه هم مخالفت کرد بگو به پولش نیاز دارم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2731

باید به زور ازاین مردا پول بگیری،من اینقدر میگم پول بده که خسته میشه میگه توفقط حرف نزن باشه میدم بهت😂😂😂....ولی خداروشکر کم کم عادتش دادم اوایل مقاومت میکرد.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
واقعا که شوهرت بهت پول نمیده؟ شوهر من که فداش بشم کلی پول بهم میده  😂😂😂😂😂 ...

عزیزم در افشانی کرده بودن قبل شما😑

نی نی سایتیای گرام جای چیزی رو خالی نمیذارن😒

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738
منکه هرشب ک از سرکار میاد ۲۰ تومن ازش می گیرم ک ماهانه میشه ۶۰۰ تومن 

منم شوهرم نمیده ولی اگ لج کنم لجبازی میکنه گذاشتم عید ک کارشو عوض کرد بعد کم کم ازش بگیرم یهو گیر بدم حواسش جم میشه

میگه پول میخوای چیکار من میخرم دیگه حتی نمیخواد ۵ زار تومن دستم باشه

وا مگه فقط خریدای خونه ست بگو شاید رفتم بیرون از چیزی خوشم اومد خواستم بخرم نباید یه قرون تو جیب من پول باشه 

2706