2737
2739
خوش بحالتون کاش منم روزی بیامو ازبارداریم بگم خدایی ۱۱ماهه اقدامم عید میشه یه سال وااای

دکتر رفتی؟؟؟ ازمایش و سونو انجام بدید. شاید عاملی مانع لقاح میشه مثل کیست. یا شاید فولیکول های تخمک کوچک هستند. برید ازمایش های پیش از بارداری انجام بدید ان شاالله به زودی به آرزوتون برسید

من تو ماه هفتم ۱۲ کیلو اضافه کردم

من تازه وارد هفت شدم . 27 هفتمه . 

10 کیلو اضافه کردم تا الان . 

شکمم هم بزرگه  

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای سلامتی نی نیت صلوات فرستادم

قربونت عزیزم . انشالله صدای قلب نی نی تو زودی میشنوی . حتما سوره یاسین و هر روز بخون  

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   
2731
واقعا فک میکنی سزارین بهتره؟

من افسردگی بارداری گرفتم از همه چی میترسم‌رفتم دکتر روان پزشک گفتم از طبیعی میترسم راهمم دوره تا بیمارستان میترسم بچم طوریش بشه نامه داد گفت سزارین حالا میگن بخش نامه اومده ک نمیشه سزارین بشی

تولد دخترم ❤️مهرسانام

من ۱۷ هفتمههه وزن گیری ندارمممم.

شما تا ۱۷ هفته چند کیلو اضافه کردین؟؟

همم الان ۱۷هفته و ۳ روزه. متونم برم انومالی یا یکم منتظرشم تا ۱۸ هفتم شه زوده؟

خدایا خودت کمکم کن🤗
2740
من به پهلو میخوابم فشار میاد به استخون باسنم🤔همون استخون لگن میشه از دردش گریم میگیره 😭 ترس زایما ...

وای این درد دنبالچه😭😭😭من زیاد میشینم درد میکنه احساس میکنم لگنام از هم دور افتاده.ترس زایمانم ک برای همه هستش.فقط ب خدا‌توکل کن.ما میتونیم😁😁😁

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
منم تا الان طبیعیم اما نامه از روانپزشک دارم برا سزارین خدا نابودشون کنه قبول نمیکنن 

برو سونوگرافی هفته ها اخر بگو ۵۰۰،۶۰۰گرم بیشتر الکی بزنه ک ۴کیلو بشه بگی سزارینت کنن 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
من افسردگی بارداری گرفتم از همه چی میترسم‌رفتم دکتر روان پزشک گفتم از طبیعی میترسم راهمم دوره تا بیم ...

کدوم شهری؟

اگه داری زیرمیزی بده دکتر سز کن

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

اگ دکترتون پایه باشه میتونین نامه برین از قلب بگیرین ک ناراحتی قلبی دارین ک سزارین بشین نامه روانپزشک بعضیا قبول نمیکنن😐

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
عزیزم من هفته ی نه هستم چند روزه زیر شکمم مخصوصا طرف راست یه تیر خفیف میکشه بعضی وقتا هم میره چپ یعن ...

اره عزیزم اینا همش تو بارداری طبیعی همه جای ادم درد میگیرع تیر میکشه انشالله چن هفته دیگه میری سونو ان تی هم خودشو میبینی هم صدای قلبشو ب چیزای منفی فکر نکن گلم

تولد دخترم ❤️مهرسانام
من افسردگی بارداری گرفتم از همه چی میترسم‌رفتم دکتر روان پزشک گفتم از طبیعی میترسم راهمم دوره تا بیم ...

اهان ک اینطور.هرچی صلاحته برات پیش بیاد عزیزم.ولی نگرانی زیادم خوب نیست خدا کمکت میکنه من خودمم خیلی میترسم و وحشت دارم ولی وقتی دعا‌میخونم خیلی اروم میشم خیلی واقعا بدون اغراق میگم

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋