2737
2734

دوستان من جدول زیر رو درست کردم ممنون می شم همه این جدول رو کامل کنید چون همه باردارن نتایج خوبی می شه ازش استخراج کرد برای مادرایی که در انتظار بارداری هستن . مثل خودو که خواهر کوچیکتون هستم . ایشالاه همگی به سلامتی و دل خوش فارغ بشینم و لذت مادر شدن رو بچشید . 

روش کلیک کنید بزرگ می شه 

والا من استفاده کردم خوب بود. حالا میخوای بازم پرسوجو کن

من روغن بادوم تلخ تاالان زدمو ترک زدم خخخخخ.حالامیرم اینم میخرم حداقل بدتر نشه البت شکمم خیلی میخاره

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من تازه عضو شدم من روز پنجشنبه هفته قبل نزدیکی داشتم تقریبا هر روز تا دو روز پیش تقریبا ...

چقدر هولی     ؟؟؟؟؟حداقل دوهفته ی دیگه بی بی چک جواب بهت میده    دوهفته بعد از اقدام موعد پریودت که شد صبر میکنی 3 روز میگدره بی بی چک مثبت یا منفی نشون میده  هفته پیش اقدام کردی  مگه زود پزه فورا هم جواب بده  صبور باش گلم

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2728
2740
چرا برا من بزرگ نشده دوازده هفته و دو روزمه 😭

وای هنوز ک خیلی زوده 😂

من تازه ۶ماهم بود یکم مشخص بود

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️