2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من هفته بیستم بارداری هستم.ولی شکمم اصلا بزرگ نشده درحدی که همه لباسام ومانتوهام اندازه ست کسی هست ا ...

عزیزم منم ک هفته ۳۲هستم شکمم انچنان بزرگ تشده دلت فکر شکمت نباشه نی نی وزن بگیره خوبه عزیزم

تولد دخترم ❤️مهرسانام
[QUOTE=82545349]من بچه دوممه... اولیش پسره. اینو خیییییلی دعا کردم دختر بشه اما نشد. با اینکه خیلی د ...

برعکس نیست ، جدیدا معمولا هم جنس میشن که این برا خود بچه ها خیلی بهتره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
منم نگرانم همش به حساب سونو ان تی الان 38هفته پنج روزم دیروز رفتم سونو زده 37هفته دو روز دکترم میگ ه ...

عزیزم سونو تو سن بالای حاملی قدرتش میاد پایین ب حرف دکترت اعتماد کن عزیزم

تولد دخترم ❤️مهرسانام
بچه ها من حس میکنم سرما خوردم😢 ۱۹ روز دیگه زایمانمه چیکار کنم برم دکتر؟ واکسن هم زده بودم خیلی شدی ...

اره عزیزم حتما برو دکتر بدنت صعیف میشه عزیزم

تولد دخترم ❤️مهرسانام