2733
2739
دقیقا تکوناش سکسکه زدنش خیلی شیرینه

اره سکسکه هاش ک گاهی منو خیلی کلافه میکنه همش فکر میکنم نکنه اونم اذیت میشه.قربوتش برم زیر دست خودم تکون میخوره ولی کافیه یکی دیگه دست بزاره.سریع استپ میکنه 😂با صدام صبح اگه خواب باشه بیدارش میکنم با قربون صدقه یا با اهنگ

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینستا متنفر شدم بس ک چیزای منفی میزارن اووووففف

منو شوهرم نداریم شوهرم اوایل داشت ک حذفش کرد.اصلا جو خوبی نداره

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
ازشدت معده درد خواب ندارم

اگه رفلکس داری میوه بخور من تو ایام بارداریم اگه رفلکسم بگیره سیب میخورم یا انار یا هویج ...خیلی خوبه سیب ک خیییلی خوردم..بچم چال گونه دراورد البته ارثی هم هم من دارم

اره سکسکه هاش ک گاهی منو خیلی کلافه میکنه همش فکر میکنم نکنه اونم اذیت میشه.قربوتش برم زیر دست خودم ...

ای جانم اره منم بچم تکون گنده هاش فقط برا خودمه کافیه باباش نگاه کنه ساکت میشه😅

شنیدم اگه ی اهنگ خاصو زیاد براش بذاری بدنیا ک اومد با همون اهنگ اروم میشه 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
2738
منو شوهرم نداریم شوهرم اوایل داشت ک حذفش کرد.اصلا جو خوبی نداره

ن اصلا خوب نیست من میرفتم داخل پیج ها بیماری ها و اینا رو میخوندم رواااانی میشدم همش شک داشتم استرس داشتم 

تولد دخترم ❤️مهرسانام
بهترررر منم تصمیم دارم دیگه نرم خیلی بده خیلی اعصابم میریزه ب هم‌ موقعی ک میرم 

خب پاکش کن عزیزمن مهم تر از اعصاب و ارامشت که نیس 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
اگه رفلکس داری میوه بخور من تو ایام بارداریم اگه رفلکسم بگیره سیب میخورم یا انار یا هویج ...خیلی خوب ...

سیب عالیه برا رفلکس.انار هم با اون سفیدای بینش عالیه برا معده

سیب چقدر میخوردی من الان روزی یک کیلو و نیم شاید بخورم از اون زردا 😋 ی ماهه خیلی دوست دارم پرتقالم همینطور.ولی از ترس معده ی مدت کمش کردم

ترس  زایمانم داری یا من زیادی خولم؟

با اینکه طبیعی میخوام

ولی  هیچ ترسی ندارم

ینی از اولم اصلا بهش فک نکردم و تو ذهنم خیلی بزرگش نکردم.

نگران نباش عزیزم فک نمیکنم تا اون حد قابل تحمل نباشه مام مثل هرازان مادری که این لحظه ها گذروندن انشالله به سلامتی میگذرونبم

بیشتر به شیرینیهاش فک میکنم 😁

♡دخترم♡ تو زیباترین هدیه خداوند به من و پدرت هستی ،    بی صبرانه منتظرتیم😍
2706