2733
2734
ما هیچ جا نمیریم اگه هم بریم توقع پذیرایی انچنانی نداریم. کسی هم بیاد مثل روزای عادی پذیرایی میکنیم

ماهم همینطوری هستیم 

ولی دید و بازدید زیاد داریم

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیب نداره خداروشکر خسیس نیست! احتمالا تو خونواده پرجمعیتی بزرگ نشده؟ 

چرا آفرین خاانوادشون خیلی پرجمعیتو خرج دارن میدونم که از همونجا یاد گرفته😄

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐
2728
چرا آفرین خاانوادشون خیلی پرجمعیتو خرج دارن میدونم که از همونجا یاد گرفته😄

پ واسه همونه! چون از بچگی دیده حجیم خرید میکنن! 

بجای اینکه بهش بگی تو خرج کردن بلد نیستی بگو بهت حق میدم. عزیزم و تازه تو خیلی دست و دلبازی اما چون تعدادمون کمه ب تعدادمون بگیریم بهتره. 

2738

من كه از اول ازدواجم هيچ عيدي خونه خودمون نبوديم هميشه رفتيم شهرستان خونه مادرشوهرم همه فاميلاشونم اونجان اونارو خونه مادرشوهرم ميبينيم خداروشكر خودمم فاميلي كه باهاش رفت و امد كنم ندارم 😁ولي با اينكه وضع خانواده شوهرم خيلي خوبه با اينحال سعي ميكنيم امسال بيشتر خرجمونو خودمون بديم ،ديگه انقدم چتر باز نيستيم😂

پ واسه همونه! چون از بچگی دیده حجیم خرید میکنن!  بجای اینکه بهش بگی تو خرج کردن بلد نیستی بگو ...

۵ ساله هرمدلی میگم یاد نمیگیره دیگه کارش ندارم😁😁 بخدا همسایه ها میبینن تعجب میکنن میگن چرا شوهرت اینجوریه قبلاارزونی بود خدب بود الان دلم میسوزه بخدا واسه خودش 

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

دیشب رفتم آشغال گذاشتم دم در خونه..

گربه مشهور کوچه مون گفت:

میگما مگه چتون‌ شده

قدیما ی خار ماهی، پوست میگویی، پوست مرغی، ی وقتی هم استخونی تو کیسه زبالتون بود.

الان مگه پوست سیب زمینی تونم میخورین؟😳

چ بگم والا بی جواب و شرمنده اومدم داخل خونه😣😣

شرمنده ی زن و بچه که هیچ ..

شرمنده ی گربه ی کوچه هم شدیم🤦🏻‍♂

😂😂😂😔😔

گوجه 5000 تومن

خوب میگیرین امشب ساندویچ داشتیم شوهرم گرفت کیلو ۱۲تومن 

از گلوم پایین نمیرفت 😂😂😂لامصب فقط دوست داشتم نگاشون کنم ،نهایتا هر چندساعتی هم یبار یه لیس بزنم 😂😂😂😂😂

2706