2733
2739
عنوان

واقعا خوش به حال اونایی که هر چقدر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 72 پست

فكر ميكني الان خوش بحال ماهاست ولي نيست بخدا

من قدم ١٧٠ هست وزنم ٤٥ خيلي لاغرم مرداد عروسيمه به همه دري زدم حتي يه كيلو هم چاق نشدم😔

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بابا ما لاغرها هم مشکلات خودمون رو داریم. من با کلی دکتر رفتن به زور ۱۰ کیلو چاق شدم

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاله من ی پودر گیاهیه از دارو گیاهی گرفت برا چاقی تو یک ماه ۴ کیلو چاق شده .روش نوشته بدون بازگشت و ...

تروخدا نكنيد اينكارو

اينا كورتون دارن

سر استخوانو سياه ميكنه 

يمي از اشناهامون استفاده كرد مجبور به تعويض مفصل لگن شد چون سر استخوانش پوك شده بود 

اصلا نخور

2740
خب زیاد بخور ... 

اضلا اثر نداره ميلمم نميكشه

چند ماه رفتم متخصص تغذيه با كلي اشتها اور و مكمل تغذيم زياد شد ولي دريغ از يك كيلو

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اسمش چیه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
اضلا اثر نداره ميلمم نميكشه چند ماه رفتم متخصص تغذيه با كلي اشتها اور و مكمل تغذيم زياد شد ولي دريغ ...

همسرت چند سالشه؟؟؟! 

تو امضات نوشتی همسری کنکور داره!

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 
کربوهیدرات زیاد مصرف کن

الان كلا فقط ميگم بجهنم هيچي نميخوام 

2706