2733
2734
گفتی پسر عمو پسر عمو محرم نیست این لباس خیلی بازه،کاملا بدن نماست حتی اگه ادم مذهبی هم نباشی ب نظر ...

مگه گفتم میخوام‌انداممو بهش نشون بدم😑

من خواستم بدونید مراسم برای کیه و درجه نزدیکی رو بدونید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه گفتم میخوام‌انداممو بهش نشون بدم😑 من خواستم بدونید مراسم برای کیه و درجه نزدیکی رو بدونید  ...

عزیزم این لباس قشنگ فرم اندامتونو نشون میده.نظر خواستید گفتم شما ک تحمل نظر مخالفتونو ندارید چرا میپرسید.بدرود

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2728
اگه کل مجلس همه اینطورین و مشکلی نباشه منظورم معذب بودن ادما و اینطور مسائل چه اشکالی داره بپوش خیلی ...

من نامزدم نامزدای فامیل ما مثل زنا تیپ میزنن من میخوام عروسی یه لباس بلند مشکی بپوشم خواستم حنابندون یکم متفاوت باشم گثل اونا زنونه نباشم 

۴ تا نامزدیم

عزیزم این لباس قشنگ فرم اندامتونو نشون میده.نظر خواستید گفتم شما ک تحمل نظر مخالفتونو ندارید چرا میپ ...

عزیزم درست نظر بده خب من اصلا حرفی از این ک قراره لباسو جلو پسر عمو بپوشم یا ن نزدم 

نظرات همه محترمه اما شما کلا بدون اگاهی نظر دادید 

بدرود

من نامزدم نامزدای فامیل ما مثل زنا تیپ میزنن من میخوام عروسی یه لباس بلند مشکی بپوشم خواستم حنابندون ...

بنظرم خیلی خاصو قشنگه

خیلی مناسب جشن حنابندونه درستم اینه حنابندون اینطوری باشه حالا سلیقه ایه پوشیده تر بازتر ولی جشن اصلی رو بلندمیپوشن 

2738