2737
2734
عنوان

جاری شناسا😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 58 پست

چرا من از هیچ کس متنفر نمیشم    هرکس نارحتم کنه یادم نمیره ولی رفتارم هم باهاش عوض نمیشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

منم تازه عقد کرده بودم جاریم رفت و امد خونه پدر شوهرو قطع کرده بود 😕 چون من تازه وارد اون خانواده شدم اولا هوامو داشتن دوروورم بودن 😐شوهرش گفته فلانی حسودیش شده به خاطر همین نمیاد

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقدرم بد جواب میدی،به خاطره خودت گفتم،برو ی کم اطلاعاتت رو بالا ببر.بیچاره اطرافیانت با جواب دادنات

عزیزم شما هم میتونستی قشنگ تر بیان کنی

یا مثلا بگی اشکال نداره عزیزم افکار خوب ومثبت داشته باش به اطرافت و... 

2742
میخوای انتقام خونین از جاریست بگیری فقط با شوهرت  خوب باشو بهم محبت کنید

عه واقعا؟؟؟؟؟اره اینجورمواقع خیلی حرص میخوره😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
میخوای انتقام خونین از جاریست بگیری فقط با شوهرت  خوب باشو بهم محبت کنید

مرسی عزیزم😘😘😘😘

2740
من اینکارو کردم ینی اذیتم کرد فرداش اومد جلو خواهرشوهرم تظاهر سلام وروبوسی سلام کردم ولی روبوسی نه. ...

نه واسه منو همه میشناسن.نه در حد سلام و دست دادن فقط بقیه ش انگار نیست.بعدشم خدافظ

منم تازه عقد کرده بودم جاریم رفت و امد خونه پدر شوهرو قطع کرده بود 😕 چون من تازه وارد اون خانواده ش ...

😂😂😂😂😂😂اخه جالباینجاست به من خوبیم نمیکنن این به من حسادت میکنه

فاطمه جون بچه ها اینجوری گفتن من کنجکاو شدم رفتم تاپیکاتو دیدم. ببین به نظرم واقعا می خوان کمکت کنن ...

اره اخه من خیلی حساسم زود ناراحت میشم😔😔😔😔

😂😂😂😂😂😂اخه جالباینجاست به من خوبیم نمیکنن این به من حسادت میکنه

بذار بترکه از حسادت والا😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706