2733
2734

مال دخترمنم معاینه کردن ولی نگفتن ساپورت بپوشع

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به مدرسه چه ربطی داره؟ 

اینا همش کارای تبلیغاتی هستش از یه موسسه میان مثلا معاینه می کنن و یه عده رو برای درمان معرفی می کنن که برن به موسسه ی خودشون.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2731
چه درخواست عجیبی!  من که تابحال ندیدم بگن ساپورت بپوشونید بچتون! مادار حواستون به مدارس و معل ...

تو همه مدرسه ها اینکار انجام میشه.قد و وزن و معاینه معمولی ظاهری

اینجا حتما میخوان یکم با دقت بیشتر پاهای بچه ها رو چک کنن ک کیی پاپرانتزیو اینا نباشه

۲۰۳۰ چیه؟؟یارو واسه چهارتا رای ی حرفی زدو رفت..زیاد باورش نکن🙄

تو همه مدرسه ها اینکار انجام میشه.قد و وزن و معاینه معمولی ظاهری اینجا حتما میخوان یکم با دقت بیشتر ...

خداکنه اینطور باشه که شما میگید. به هر حال بهتره مادر بچه همراهش بره ببینه چخبره تو مدرسه.

در ضمن 2030 شعار تبلیغاتی نبود. یچیزیه که بی اطلاع رفتن امضا کردن که صداش دراومد! باورتون میشه تو مدرسه راهنمایی طرز تهیه شراب رو اموزش بدن به بچه ها؟؟؟؟؟،!!!

کاش چشمامون رو حقایق نبندیم...

25..منکه یادم نیس نبود مال ما ....ما تو روستا بودیم شایدم تو روستا نبوده نمیدونم ...

نه بود ابجی من ۲۵ زمان اونام بود من الان روستا درس نیدم دائم میان اون موقع نمیدونم

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩
2740

من حودم معلمم واقعا از حرف بعضی ها تعجب میکنم چه ربطی داره چه چیزایی رو به هم وصل میکنید

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩