2752
2734
عنوان

برای خرید لباس عید چقد هزینه میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8690 بازدید | 322 پست
چیمون از عروسای نی نی سایتی کمتره😒😒😒 روزی ۱۰۰ تا خواهر شوهر تاپیک میزنن عروسمون مانتو فلان قدری ...

احه شما هفتصد تومن پول دوخت و کیفیت پارچه نمیدین پول اجاره مزون یا کلاس جایی میدید که ازش میخرید انگار ادم ساده فرص شده 😂😂😂بعدم پشت سرتون معازه دارا هر هر میخنده

چیمون از عروسای نی نی سایتی کمتره😒😒😒 روزی ۱۰۰ تا خواهر شوهر تاپیک میزنن عروسمون مانتو فلان قدری ...

😂😂😂

اخه مثلا من هر جور حساب میکنم نمی ارزه 

پارچه بخری بدوزی هم نهایتا ۳5۰ در میاد D: تازه پارچه با خرجی پارچه و شلوار

احه شما هفتصد تومن پول دوخت و کیفیت پارچه نمیدین پول اجاره مزون یا کلاس جایی میدید که ازش میخرید انگ ...

من شوخی کردم خواهرم بکش بیرون🤣

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2731

من دوتا شلوار ۹۰ سانتی خریدم ۳۶۰.ی روسری ۵۰.واسه شوهرم هم ی پیرهن خریدم ۹۸ ت ی شلوار خریدم ۱۲۴ ت.ی تیشرت خریدم واسش ۷۰.هنوز کلی خودم و بچهامو و شوهرم لباس لازم داریم 😭

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
مگه بچه اید عیدا سرتاپا خرید میکنید؟؟! توطول سال نمیشه؟

من از تابستون نتونستم بخرم هم اینکه برای رهن خونه پول پس انداز میکردیم هم اینکه تو زمستون کسی از شهرستان نمیومد خونمون و لباسم واجب نبود ک بخرم..الان میخایم بریم شهرستان و نمیشه با لباس کهنه برم....6ماهه هیجی نخریدم این برج دیگ میتونم بخرم.

😂😂😂 اخه مثلا من هر جور حساب میکنم نمی ارزه  پارچه بخری بدوزی هم نهایتا ۳5۰ در میاد D: تازه ...

ولی خب واقعا خاصن دیگه

میری بیرون مثل مانتوها تن همه هست

بتونی بندازی گردن دوست پسری چیزی عالیه🤣🤣🤣

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
فک کنم شیراز قیمتای مناسب تر گیر میاد چون منم بازار رفتم قیمتا همین بود

شیراز خب بخای جای لوکس بری مارک ارا ولی جنس عیر مارک با پانصد سر پا میشه جمعش کرد چیای خوب نه بنجل😂😂😂😂

رنگ مو رو نمیتونین خودتون بزنین البته میدونم کار آرایشگر یه چیز دیگه است

رنگ ساده نیست وگرنه خودم میذاشتم چند ماه پیش بالیاژ کردم رشد ریشه داشتم باید با فویل ترمیم کنه خیلی زمان بره به خاطر همین قیمتش بالاس

2706