2733
2739

خیلی کثافطن. وقتی گرمی ۳۰۴ شد.‌گفتن نخرین الان وقت خرید نیست. قیمت اصلی طلا پایین تره. مام نگرفتیم.

الان دیگه با اون پولم نمیشه چیزی خرید😤😤😤

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اروزن نمیشه همشم میره بالا دیروز صبح صیصسد هشتاد بود دیروز بعداز ظهر سیصدو نودو پنح امروز چهارصدو ...

امروز ۴۶۰😨😨😨😨😨😨دروع میگییییی

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2728
نه اروزن نمیشه همشم میره بالا دیروز صبح صیصسد هشتاد بود دیروز بعداز ظهر سیصدو نودو پنح امروز چهارصدو ...

چهارصد و شصت😐خدانكنه 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
هیچی ارزون نمیشه تازه خودشون گفتن هر کی میخواد جهاز بخره بره بخره که از این خبرا نیست بخواد ارزون شه ...

اره ديگه روشون نشد دروغ بگن

2740
عه چرا؟کمتر خانمی رو دیدم از طلا بدش بیاد ولی من عاشقشم مخصوصا اگه ظریف و خاص باشه

واقعا متنفرما

اصلا به نظرم چیزه جالب و هیجان انگیزی نیست

هیچی هم طلا ندارم بجز چند تیکه کادو 

اخه از خدا بی‌خبرا جرا طلا کادو میدین؟ 😭😭

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
امروز ۴۶۰😨😨😨😨😨😨دروع میگییییی

ازه زنگ زدم طلا فروشی گفت میخوام برم یه تک پوشو انگشتر بخرم همه پولمو کنم طلا بهتره تا بمونه بی ارزش شه

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
ازه زنگ زدم طلا فروشی گفت میخوام برم یه تک پوشو انگشتر بخرم همه پولمو کنم طلا بهتره تا بمونه بی ارزش ...

خب با مزد ساخت احتمالا گفته

ازه زنگ زدم طلا فروشی گفت میخوام برم یه تک پوشو انگشتر بخرم همه پولمو کنم طلا بهتره تا بمونه بی ارزش ...

البته شاید با اجرت و ارزش افزوده گفته باشه

دست دوم بگیری بیشتر سود میکنی

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  

اونموقع ک سکه ی دفعه جهش پیدا کرد روی 3 تومن من یکم پس انداز داشتم ک باهاش س تا سکه ی ربع و ی نیم خریدم حدود 12 و خرده ای شد الان حدود 20 تومن شده پولم در عرض چند ماه از خرید طلا و سکه هیچوقت ضرر نمیکنید ب نظرم اگر واسه پس انداز طولانی مدت میخواین بخرین