2737
2734
عنوان

مشکل با همسر و خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 17 پست
اونا همش رو همسرم نفوذ دارن و همش با اون تماس میگیرن و حال و احوال میکنن. اونم هیچیو از اونا مخفی ند ...

همینه دیگه.مشکل این شوهر اقاها هستن وبسسسس

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
دقیقا حق با شماست، من چون بچه اول هستم زیاد تجربه ندارم و خیلی زیادی مراعات میکردم و همش طوری رفتار ...

نگران نباش. حل میشه. از این به بعد اینجوری باش. مثل قبل مهربون با محبت باش اما به اندازه و به موقع. اگه میخوای کمک کنی. کمک کن. اما همه کارها رو ننداز گردن خودت. مثلا من وقتی میرم خونه مادر شوهرم و وقتی بخوام کار بکنم. همونطوری که دارم ظرف میشورم به خواهر شوهرم میگم مثلا اون قابلمه زو تمیز کن برام بیار. یا اون ظرفها که رو زمینه رو برام جمع کن بیار. و وقتی ظرفهام تمام میشه میگم خواهری جون. گاز دیگه با توء. یا وقتی هم عروسهام هم باشن. دیگه نیاز نیست حرفی بزنیم .همه با هم کارها رو تقسیم میکنیم. خواهر شوهرهامون هم کمک میکنن. همزمان با کار کردن مدیریت هم بکن. فکر کن. من تو مراسم ختم برادر شوهرم ده روز اونجا تمام کارها با خودم بود اما مدیریت میکردم. و همزمان با کار کردن به بقیه هم کار میدادم. و هرکسی رو مسئول یه چیزز میکردم. خودم هم بالا سرشون بودم. اینجوری هم تو چشم بودم هم اینکه بقیه رو به کار کردن وادار کردم 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.