2733
2739
قبول نداره میگ ن من ایراد ندارم ک تو بی حرمتی میکنی خدایی مگ وظیفه منه وقتی خواهرشوهرم میاد برم بیار ...

شما بچه داری اگر مشکلت فقط بالارفتن و سلام دادنه و سوء رفتار و خشونت یا سایر عیوب اخلاقی رو نداره یکمی سلوک کن بگذره بره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
قبول نداره میگ ن من ایراد ندارم ک تو بی حرمتی میکنی خدایی مگ وظیفه منه وقتی خواهرشوهرم میاد برم بیار ...

از کجا میاد؟

ببین خاله شوهرمنم خارج از کشور زندگی میکنه سالی یکی دوماه میاد ایران همیشه هم اول میاد خونه ما شوهرم میره فرودگاه دنبالش منم انقدر دوسش دارم همیشه براش احترام قاعلم و تدارک میبینم هر سال

خب به نظر منم زنداداشاش باید برن به استقبالش کار درست هم همینه ولی نمیرن من اصلا ازین رفتار خوشم نمیاد

🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا برو پایین سلام هم بکن، چی میشه. من همیشه بیشتر از انتظار شوهرم به خانواده اش احترام گذاشتم واسه همین پشت سرم همش ازم دفاع میکنه. و با وجودی که مدتیه جاری دار شدم بدون اینکه نیاز باشه کاری بکنم، احترام و جایگاهم محفوظه.  خواهر الانت رو نبین فکر آینده باش

2728
از کجا میاد؟ ببین خاله شوهرمنم خارج از کشور زندگی میکنه سالی یکی دوماه میاد ایران همیشه هم اول ...

ی کوچه فاصلمونه و اینک تقریبا یک روز درمیون اینجاس شبها و اینک هرروز تاغروب ایتجاس

وظیفه که نیست 

اگر دوست داشتی بزو اگر دوست مداری و حال نداری نرو 

نزار عادت بشه براشون که شما هر بار پیش قدم میشی 

مستقل باش سعی کن احترام دو طرفه و متقابل ایجاد کنی 

زمان میبره پنج شش ماه ولی شدنیه 

به طلاق و جدایی فکر نکن زندگیتو بساز 

همیشه عاقلانه و منطقی و با تواضع کاراتو انجام بده ( تواضع بخاطر همسرت .. و زندگیت چون ارزش دارن)

با همسرتم بحث نکن و نگذار اون بهت بگه همه چیزو 

خودت کاراتو منطقی پیش ببر

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
حالا برو پایین سلام هم بکن، چی میشه. من همیشه بیشتر از انتظار شوهرم به خانواده اش احترام گذاشتم واسه ...

بخدا بحث سلام نیس کلا توقع داره. من میگم. توقعتو حایی خرج کن ک درست باشه ب موقع 

2738