2737
2734
عنوان

بنظرتون حق دارم نگران باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 18 پست
هر بچه ای ی جوره ..نمیشه چون مثله بچه جاریت نیس عیب داره ...بعضی بچه ها دیرتر بعضی کارارو انجام میدن ...

اخه بچه ام خیلی خیلی پر جنب و جوشه و بچه ی جاریم خیلی خیلی آروم بخاطر تحریک زیادش همه ازش انتظار داشتن 9 ماهگی راه بره، نظر بقیه برام مهم نیست ها من تو دل خودم نگرانم به هیچکس نگفتم 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
وای چقد مقایسه می کنی بچرو ولش کن هر کی۱جوره بچت تازه ۱۰ماهشه هنوز ۱سالم نشده بنده خدا

دست خودم نیست خیلی حساسم 😣

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست خودم نیست خیلی حساسم 😣

ولش کن لذتشو ببر

دختر من انقد ریزه میزس همه میگن ضعیفه فلان و این حرفا

ولی من باهاش حال می کنم هرکی میخاد هرچی بگه

دختر من تازه تو ۳ماهگی خندید همه میگفتن نمیخنده ولی من اصلا نگران نبودم 

هر کی ۱جوره عشقم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
اره اتفاقا پسر منم از پشتی میگیره راه میره پسرت چند ماهگی بدون کمک راه افتاد؟ 

یکسال و یکی دوماهش بود

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2742