2737
2739

سلام من بچم بریچه و ب احتمال زیاد سزارین میشم.بچه اولم طبیعی بود.الان هر ک ازم میپرسه میگم سزارین باید بشم.برام دلسوزی میکنن.میگن خیلی عوارض داره.تا مدتها اثرش میمونه تو زندگیت.اخی .طفلک.کاش سزارین نمیشدی.یا برو پیش ماما خونگی .شاید کاری کرد طبیعی ب دنیا بیاری.یا میگن .خیلی پشیمون میشی.میخوام ببینم اونا ک سزارین شدن .چجور بود.و الان اوضاعشون چجوره خداوکیلی .ممنون میشم جوابم بدین

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

عزیزم من ۴ ماهه سزارین کردم. بی حسی بودم. تا الان هیچ مشکلی نداشتم . بعدا نمیدونم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کع تجربه نداشتم ولی خالم سزارین شده عمم طبیعی هر دو هم راضین و خوشحال!! 😂 به بدن مونده وگرنه هرکدوم خوبیا و بدیای خودشونو دارن دیگه 

یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردیست که عاشقانه آنها را میبیند..😍
2740

بهترین عمل همین سزارینه. عالللی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیزم من ۴ ماهه سزارین کردم. بی حسی بودم. تا الان هیچ مشکلی نداشتم . بعدا نمیدونم

خداروشکر

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

عزیزم زایمان شانسیه چه سز چه طبیعی

هر کسم بد میگه بیخورد کرده..انشالله هر چی صلاحته بشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”