2733
2739
سلام دوست عزيز خوبي،،،،من ي تاپيكي نظر شمارو مربوط بنوزاد خوندم اونجا نشد ريپلاي كنم سوال ازت بپرسم ...

سلام عزيزم 

ببخشيد من به خاطر مختلط بودن سايت ادد اكي نكردم.

عزيزم كوليك ظرف سه ماه خودش خوب ميشه دارو نياز نداره يكم صبر ميخواد.

راجع به نوع مدفوع هم بچه ها متفاوتن . دختر من تا ماه ٥ هم خيلي روان بود شكمش . به نظر من به حرف دكترش گوش كن و از هركس كه بهت استرس ميده دوري كن عزيزم . اگر حساسيت بود دور از جونش خون تو مدفوع ميديدي.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت الرژي داره ؟؟؟؟پي پي شل و آبع ،،،

اگر آلرژي بود علايم ديگه هم داشت عزيزم . جوش ميتونه از رژيم خيلي گرم مادر هم باشه. اگر حساسيت باشه علاوه بر مدفوع روي وزن كم كردن راحت مشخص ميشه وگرنه دكتر دختر من نوزادي تا١٦ بار در روز و ماه هاي بالاتر تا ٩ بار رو هم نرمال گفت . كلا كودكي كه شير مادر بخوره شكمش بيشتر كار ميكنه و علت شُل بودن رو براي دخترمن پر چرب بودن شيرم گفت 

سلام عزيزم  ببخشيد من به خاطر مختلط بودن سايت ادد اكي نكردم. عزيزم كوليك ظرف سه ماه خودش خوب ...

واقعا؟؟؟بخدا نميدونم چكار كنم فكر كنم مال قطره كوليم ايد انقد شل و روان شده،،،، 

پسرم 👑سرم
2728
واقعا؟؟؟بخدا نميدونم چكار كنم فكر كنم مال قطره كوليم ايد انقد شل و روان شده،،،، 

عزيزم چند وقتس كوچولوتون؟!

اگر آلرژي بود علايم ديگه هم داشت عزيزم . جوش ميتونه از رژيم خيلي گرم مادر هم باشه. اگر حساسيت باشه ع ...

واقعا ؟؟؟يعني شير مادر چرب باشه بجه رون تر ميشه؟؟؟ واقعا استرس دوران بارداري كمتر بودتا الان ،،،،مثلا اگر زير اندازبندارم يهو پي پي كنه انگار آبه كلا 

پسرم 👑سرم
واقعا ؟؟؟يعني شير مادر چرب باشه بجه رون تر ميشه؟؟؟ واقعا استرس دوران بارداري كمتر بودتا الان ،،،،مثل ...

اگر تو ٤ ماه اوله كاملااااا نرمال مطمئن باش.

اتفاقا من تجربه اينو دارم كه بهم استرس بيجا دادن سر اين نوع اتفاقا. اصلا به حرف كسي گوش نكن بچه شما ژن و خصوصيتش مختص خودشه و كاملا سلامت و نرمال .

2740
47روز

نرمال عزيزم 

اصلا مضطرب نشو سر اين چيزا . هر چي راحتتر باشي بچت بهتر رشد ميكنه . انشالله ٦ ماهه شد خودت به اين روزات ميخندي💋♥️

نرمال عزيزم  اصلا مضطرب نشو سر اين چيزا . هر چي راحتتر باشي بچت بهتر رشد ميكنه . انشالله ٦ ماه ...

واقعا؟؟؟؟خدا كنه خيلي سخته خبلييييي،،،،حالا خودم ميگم از وقتي ك بهش كوليك ايد دادم خيلي روان شده نوب فعلا فط كنم بعش گريپ ميكسچر تنها بدم

پسرم 👑سرم
واقعا؟؟؟؟خدا كنه خيلي سخته خبلييييي،،،،حالا خودم ميگم از وقتي ك بهش كوليك ايد دادم خيلي روان شده نوب ...

من دارو ندادم عزيزم در مورد دارو نظري ندارم 

فکر کردم باز تاپیک زدی منم نبودم 😯ترسیدم

عزيز دلممممم😍😂😂😂😂😂😂نه تاپيك بزنم ديگه خودم منشن ميكنمت 😘😂😂😂😂😂

2706