2733
2734
عنوان

شمام شوهراتون اینجوریه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 34 پست
صبح میره سرکار .انقدر سرو صدا میکنه تا آماده شه هی صدای سشوار .ریش تراش دیگه میخوام پرتش کنم بیرون😑

حقداری والا😂😂😂

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوس دارم ب خودش برسه و بو عطر بده و تمیز باشه اما برعکس مث خرس پر پشمه دندوناشم دولایه چرک داره دهنشم ک باز میکنه از هوش میرم دیگ نگم برات😑

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
اینم اینجوریه 😒 یه آشغال میخواد بر ه بیرون 4 ساعت طولش میده

من اصلا خوشم نمیاد مرد ب خودش برسه .. همون ی حموم بره مسواکشو بزنه کافیه... 

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2740

بزار سشوارو تو توالت دوتام داد بزن بگو در توالتو ببند اماده شو

منم ادکلنو مامو گذاشتم تو کشوی جا کفشی چون از بوش بیدار میشم سشوارو ریش تراشم بزار تو کمد حمام یا دسشویی من تو کابینت تو توالت گذاشتم فقط متاسفانه حمام کنار اتاقه که اونم در اتاق و حمامو میبنده صدای دوش نیاد صبحا وگرنه منم بیدارم کنن جنی میشم😆

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

😂😂😂😂😂😂یه دختر عمه ی ناز داشتم شوهرش همینجوری بود دقیقا همین کارایی که تو گفتیو  میگفت شوهرم انجام میده حررررررص میخورد  شوهرش خیلیم خوشچهره بود الان دیگه اونجوری نیست  قول میدم ده سال دیه خوب بشه😝

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706