2733
2734
عنوان

بارداری دفع پروتئین

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 50 پست
نی‌نی به امید خدا به‌دنیا اومده؟

بله.الان یک سال و نیمه

ولی پسرم لاغر بود.

انا زبله.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
نه کسی انشاله ب اون مرحله نمیرسه ولی اگر دیدی خدای نکرده فشارت رفت بالا کف دستت قرمز شد عرق کردی دید ...

من اب معدنی میخرم در روز ۱٬۵ لیتر اب میخورم دکتر کلیه خیلی من و ترسوند ممنون برای اطلاعات مفیدت عزیزم انشاالله همه نی نی سالم و به موقع به دنیا بیاریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن وزن‌ جنین کم‌میشه 

چون پروتیین دفع میشه.بچه کمتر گیرش میاد.بچه من چند هفته وزن نگرفت که دیگه زایمان کردم.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
2731
پس چیکار کنم در هفته  نی نی باید چقدر وزن بگیره من ۲۸ هفته ۱۴۰۰ بود

کاهو بخور.مرغ و گوشت بخورید ولی هر چی فشار بالا میبره مثل نمک حذف.

بعدم دیگه بپذیر نی نی یکم کوچولوه..همین

پس چیکار کنم در هفته  نی نی باید چقدر وزن بگیره من ۲۸ هفته ۱۴۰۰ بود

تگر سونوگرافی دقیق بوده و وزن رو درست تخمین زده باشه عاااالیه این وزن برای این هفته 👍🏼

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
برام خیلی لطفا دعا کنید☹️

چشم ایشاله نینیتو سالم وسرحال تو بغلت بگیری وکیف کنی یکم نگرانیات بخاطر حالتای هورمونیه همه باردارا اینطورن طبیعیه ولی اصلا نگران دفع پروتیینت نباش ،الان پسرم ک ی سالشه بوس کردن یاد گرفته داشت بوسم میکرد منم با چ کیفی نگاش میکردم یادم افتاد سر این دفع پروتیینم چقدر الکی ناراحتو نگران بودم 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
تگر سونوگرافی دقیق بوده و وزن رو درست تخمین زده باشه عاااالیه این وزن برای این هفته 👍🏼

سونوگرافی‌که رفتم خیلی خوبه این هفته میرم دوباره چک میکنم حتما میدونید تو‌هفته چقدر باید وزن بگیره؟

چشم ایشاله نینیتو سالم وسرحال تو بغلت بگیری وکیف کنی یکم نگرانیات بخاطر حالتای هورمونیه همه باردارا ...

خدا نگهدارش باشه انشاالله عمرش طولانی عاقبت بخیر باشه برای منم دعا کن پسرم به سلامتی بیاد و‌به وقتش 

خدا نگهدارش باشه انشاالله عمرش طولانی عاقبت بخیر باشه برای منم دعا کن پسرم به سلامتی بیاد و‌به وقتش& ...

دعا میکنم و ایشاله سر وقتش میاد منم فکر میکردم پسرم ممکنه نارس وزودرس بشه نمیدونم چرا این فکرارو داشتم شاید بیشترش بخاطر اینترنت بود بخاطر همین 38هفته با اینکه میتونستم دوهفته صبر کنم بیشتر رشد کنه ب خواست خودم تو بیمارستان خصوصی با هزینه بالا سزارین شدم الان پشیمونم چون تا اخرین لحظه سونو واکو وهمه چیش خوب بود وزنشم س کیلو نیم بود ولی ب چشم من باز لاغر میومد وتوقع بیشتر داشتم پسر گل شما ام بوقت تو بغلته ب امید خدا ،خدا مواظب همه فرشته کوچولوها هست 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم
دعا میکنم و ایشاله سر وقتش میاد منم فکر میکردم پسرم ممکنه نارس وزودرس بشه نمیدونم چرا این فکرارو داش ...

شما چند هفته بودین که پروتئین دفع کردین؟ خدارو شکر ۳ کیلو که خیلی خوب بوده خدارو شکر انشاالله جمع خانواده همیشه بر قرار باشه❤️❤️

2706