2733
2734
عنوان

میدونم خیلی امروز تاپیک زدم اما واقعا نیاز ب راهنماییتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 82 پست
من باشم خودمو شوهرمو بخاطر هیچی ناراحت نمیکنم.اینو از ته دلم میگم.چه گیریه اخه دادی به این قضیه.انقد ...

اخه عزیزم دوساله نمیزاره...خوب منم دل دارم صب تا شب تنها 

.بعد اون خودش نصب میکنه و بدون هیچ دلیلی نمیزاره من نصب کنم زوره.

نی نی یار های عزیز لطفا خواهشا کاربریمو برگردونید😢😢  @yadaaaaayavary بود

شوهر منم قبلا خودش داشت اما  از وقتی ک نامزد بودیم بمن گفت نصب نکن راستش اصلا برام اهمیت نداشت و نداره داشتن و نداشتن تل و اینستا و.... 😕 ترجیح میدم تلاش کنم ک تو موارد دیگه ای با شوهرم ب اشتراک نظر برسم تا اینکه درمورد فضای مجازی باشه .😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک کردم دوست بودین که گیر میده آرایش اینا زیاد میکنی؟دوست زیاد داری؟سنت کمه؟زیاد بیرون میری؟🙄🙄

ارایش ملیح که خودشم خوشش میاد...بیرونم ک شهر غری زیاد نمیرم...دوستامم ک دیگه 800کیلومتر دور شدیم

اخه عزیزم دوساله نمیزاره...خوب منم دل دارم صب تا شب تنها  .بعد اون خودش نصب میکنه و بدون هیچ د ...

منم باشم زورم میاد.....بگو اگه بده واسه تو هم هست ...یعنی چی😈😈😈😈

هیچی🥴🥴🥴

استارتر ما هم که تلگرا م داریم هیشکی توش پیام نمیده متروک شده مال من😑

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
پس دیگه دلیلی نمیبینم خیلی بیرون روت حساسه؟؟

نه مثلا موهام زیاد بیرون باشه میگه بکن تو مانتو شلواریم..مانتو جلوبازم نمیزاره..ولی عادیه.

شوهرمنم میگه نصب نکن.منم هیچ اصراری نکردم دیگه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706