2737
2734
سلام دوستای خوبم من 6 ماهمه و وقتی 4ماهم بود سرکلاز کردم و به خاطر بی عقلیم رفتم مسافرت که دجار لکه بینی و انقباض شدید رحمی شدم که 3 روز منو بیمارستان بستری کردن الان خدارو شکر بهترم و قرص و شیاف استفاده میکنم ولی هنوز خوب نشدم و بعضی موقع بشت سر هم منقبض میشه؛میتونید راهنماییم کنید که از نکرانی بیام بیرون؟
انی جون نگران نباش
به هر حال زیر نظر دکترت هستی و باهاش مشورت میکنی عزیزم.........ان شاالله چیزی نیست
من سر محمد مهدی به علت کار زیاد لکه بینی داشتم از 4 ماهگی
البته سرکلاژ نشدم اما از 6 ماهگی هفته ای دو تا آمپول که اسمش یادم نیست میزدم تا دو هفته مونده به زایمان هم میزدم
خیلی درد داشت
یادش کردم جای آمپولا درد گرفت.................هههههههههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راضیه جون من توکلم به خداست ولی نمیدونم جرا انقدر ته دلم شور میزنه؛از این انقباضا میترسم؛همه میکن خیلی زوده از 6 ماه؛از اواخر 7 ماه میکن تازه شروع میشه؛خدا دخترمو بهم سالم بده من خیلی دارم غصه میخورم
2740
اسم قرصهام ایزوپرین است که هر 6 ساعت میخورم....و امپولهام هیدروکسی پرژسترون که هر 5 روز میزنم و 3 تا هست.البته 6 تا هم امپول بتامتازون بود که 3 تا با هم زدم برای اینکه ریه بچه کامل بشه اگه به دنیا امد مشکل ریه نداشته باشه
انی جان به دکترت بگو برات امپول پرولوتون تجویز کنه.هفته ای یه دونه بزن.رحم رو اروم میکنه و از انقباضات جلوگیری میکنه.توی اون یکی تاپیکتم گفتم بهت عزیزم.پشت گوش نندازی ها
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........