2737
2739
عنوان

طلا هستم(چجوری بانوی ایده آل باشیم؟)

20140 بازدید | 568 پست

سلاااااااام

خیلییییی خیلییییی خوشحالم که دارم دوباره براتون تاپیک میزنم😍😍😍😍

متاسفانه به لطف یک عده تاپیک قبلی ترکید که خیلی ها ناراحت شدن و از من خواستن دوباره تاپیک بزنم، امیدوارم این تاپیک برقرار باشه تا هممون بتونیم درکنار هم به رشد و کمال برسیم👍

اما قبلش باید چندتا نکته برو بگم بهتون

🚫اول اینکه اینجا انرژی منفی نداریم

هرکی میخواد دعوا کنه یا جو تاپیک رو بهم بزنه از همون راهی که اومده زحمت بکشه بره

منم به هیچ عنوان جواب نظرات منفی رو نمیدم

پس اگر ریپلای کردین و جوابتونو ندادم ناراحت نشین

🚫دوم اینکه تجربیاتی که مینویسم همش مال جاریم یا من نیست بلکه تمام اندوخته های من تو این ۲۱سال سن هست که یاد گرفتم و ممکنه انجام بدم یا نه

🚫سوم اینکه شما ممکنه با بعضیاش موافق باشین و با بعضی نکات مخالف خب این به خودتون بستگی داره که کدوماش رو تو زندگی شخصیتون اجرا کنین

مثل تاپیک قبلی به حموم میوه و پیرسینگ ناف گیر ندین😑😑😑خوباش رو برای خودتون گلچین کنین

🚫و اما آخرین نکته اینکه تمام جملات رو با فعل اول شخص مفرد نوشتم که یکدست باشن پس نگین تو اینکارو میکنی یا جاریت؟!

(دوستاتون، کاربرایی که تاپیک قبلی بودن، کاربرایی که برام تاپیک زدن و کسایی که فکر میکنین ممکنه این تاپیک بدردشون بخوره تگ کنین)

آماده هستین شروع کنیم؟؟؟؟؟؟👏👏👏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

_ماهی یکبار ماساژ میرم

_هفته ای یکبار استخر میرم

_هرروز ماسک میذارم

_هرروز صبح صورتمو با یخ ماساژ میدم

_روزی یک عدد مولتی ویتامین با آبمیوه طبیعی میخورم

_میوه  و سبزیجات زیاد میخورم

_از اینترنت آموزش ماساژ برجسته کردن لب رو گرفتم هرروز انجام میدم

_مسواک یار همیشگیمه روزی ۳بار میزنم و هروقت میخوام جایی برم همونطور که موبایلمو حتما برمیدارم مسواکمم میذارم منظور از جایی خونه مادرشوهرم یا مثلا دانشگاه هست روزایی که غذا بیرون میخورم

_یک اسپری خوشبو کننده دهان از داروخونه خریدم همیشه تو کیفم هست میزنم

_عاشق پیرسینگ هستم و دارم

_ماهی یکبار آرایش اصلاح میرم ولی تو این مدت هم اگر زیر ابروهام یا موهای صورتم در بیاد با موچین و بندانداز برقی تمیز میکنم

_رنگ مو معمولا تیره میزنم که جوون تر به نظر بیام

_بعد حموم موهامو اسپری دوفاز میزنم

_ لباس زیرامو با دست و صابون میشورم

_کنار تخت خوابم یک گلدون استخودوس دارم که هوا رو تمیز میکنه و راحت تر میخوابم(اگر گلدونش نبود میشه خشکش رو تو کیسه پارچه ای ریخت و بالای تخت آویزون کرد)

_روزی حداقل ۸لیوان آب مینوشم

اوایل شاید به زور میخوردم ولی عادت کردم

آب رو حتما نشسته مینوشم چون تو تب اسلامی اومده ایستاده آب نوشیدن خیلی برای بدن ضرر داره

_تنقلات بجای چیپس و پفک از میوه خشک و سبزیجات خام و مغزها میخورم

_برای استفاده از موبایل و اینترنت برنامه مشخص دارم

_علاوه بر مطالعه تخصصی رشته خودم کلیییی مطالعه غیرتخصصی دارم از رمان های معروف گرفته تا مجله و سایت های خبری و روزنامه و روانشناسی و سبک زندگی

_همیشه دنبال یادگیری هستم

مثلا اگر جایی برم صاحبخونه غذا یا خوراکی جدیدی درست کنه میپرسم و دستورشو میگیرم یا اگر کسی در زمینه ای تخصص داشته باشه سوالامو ازش میپرسم

_ یک دفترچه دارم مخصوص کلمات جدیدی که در هرزمینه یاد میگیرم البته شاید برای بعضیا پیش پا افتاده باشه مثل پرفراژ و سابله کیک و مون کاپ(لونت کاپ) و شلوار جین اسکینی و بافت بوهو و...

_زبان انگلیسیمو تموم کردم و دارم با کمک کلاس و کتاب خودآموز و نرم افزار زبان فرانسه رو میخونم که یکسال دیگه اینم تموم میشه بعدش میرم سراغ آلمانی

_موقع آشپزی و انجام دادن کارای خونه کتاب صوتی دانلود میکنم و گوش میدم

_ تو ماشین موقع رانندگی پادکست و سی دی آموزش زبان گوش میدم

_لباس خونه ام خیلی تنوع داره

بلوز و دامن

بلوز و شلوار

پیراهن

تاپ و شلوارک

تی شرت و شورت

سوتین فانتزی با شلوار چسب

بادی با جوراب شلواری و....

_یک لیست غذا تو آشپزخونم دارم که خیلی به انتخاب غذای روز کمک میکنه و تقسیم بندیش اینجوریه

پلومخلوط

خورش

کبابی

سوپ و آش

فست فود

سالاد

نونی و حاضری و...

_فیلم و سریال زیاد میبینم هم آبکی مثل سریال های ترکی جم هم آموزنده و خوب مثل بعضی سریال های آمریکایی

به نظرم‌به دوتاشون احتیاج دارم

سریال های خفن و خیلی چندلایه برای اینکه جهان بینی م گسترده بشه و سریال های آبکی برای بُعد خاله زنکی ام😅

_تمام حرکاتم آروم و طناز هست

راه رفتنم با سینه صاف سر و شونه ها بالا رو یک خط

نشستنم ستون فقرات صاف پاها جمع و بسته

_صحبت کردنم ملایم و شمرده شمرده

_کم حرف هستم و به موقع صحبت میکنم

_قبل اینکه هرحرفی از دهنم بیاد بیرون ۵ثانیه تو دهنم نگش میدارم شاید نظرم عوض بشه و نگم

_برای دوتا چیز خیلی خوب خرج میکنم حتی اگر بودجه ام محدود باشه

یکی دندون ها

یکی عطر و ادکلن

این دوتا بی نهایتتتا مهم هستن

_از اخبار ناراحت کننده دوری میکنم

_سعی میکنم ازخبرهای روز آگاه باشم در حدی که بدونم تو کشورم و دنیا چه اتفاقایی داره میوفته

_گاهی وقتا موزیک شاد میذارم و برای دل خودم میرقصم

_هیچ وقت پا لخت نیستم همیشه تو خونه صندل یا پاپوش پامه

_یک‌کابینت از آشپزخونه و یک طبقه از فریزرم مخصوص مهمون یهویی و بی برنامه هست

_همونطور که جسمم خوراک میخواد، روحمم احتیاج داره

نمازهای یومیه رو تا حد امکان سروقت میخونم

یک صلوات شمار دارم موقع کار کردن یا پیاده روی ذکر میگم

روزانه چند صفحه قرآن میخونم

هرشب قبل خواب برای روح رفتگان فاتحه میخونم

_لباس های رنگ شاد میپوشم

_دوره خیاطی رفتم مثل مداد رنگی واسه خودم لباس های مدل به مدل میدوزم خیلی هم مناسب در میاد

_حموم میوه میکنم

_تو وان گل رز میخوابم

_هرشب قبل خواب یک لیوان شیر مینوشم

_موقع خواب عصر چشم بند میذارم

_ماهی یکبار پاکسازی و شاداب سازی پوست میرم

اگر هم میخوای تو خونه انجام بدی

صورتت رو با شوینده ملایم بشور

بخور آب گرم بده

اگر بلک ماسک یا اسکراب داری بزن

نداری پوست میوه مثل خیار بذار

نداری با آب سرد بشور

_هرسال یک ماه رژیم گیاه خواری با همسرم میگیرم که بدنامون پاکسازی بشه

_ضدآفتاب تو سرما و گرما یار جدا نشدنی منه

_تو خونه مادرشوهرم یکدونه بقچه زیپی دارم داخلش چادر نماز و حوله دست و یک دست لباس راحتی و یک جفت جوراب تمیز هست برای وقتایی که میرم

_

2738

اون تنوع لباس تو خونه برام جالب بود دقت نکرده بودم تمام لباسهای توی خونه ام بلوز شلواره آخه یه چیزی برای من که همش سردمه و پوشیده باید باشم حتی توی خونه به جز بلوز آستین بلند و شلوار نمیشه لباس دیگه ای پوشید دامن هم از زیرش باد میره آدم سردش میشه