2733
2734
عنوان

سفره صلوات هدیه ب حضرت ام البنین مادر حضرت عباس...

| مشاهده متن کامل بحث + 35247 بازدید | 694 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه مشخص نکنیم چندتا میفرستیم؟ من میفرستم اخرش میگم

اشکال نداره فقط وقتی همشو فرستادی بگو اینجا

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
@نیلورخ     @aarezoo   @rozbanoo   @hastieman    

1000تا برمیدارم. ان شاءالله هممون حاجت روا بشیم به حق حضرت ابالفضل🙏❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2731
@elena3661    

مررررسی خواهر گلم ک منو دعوت کردی....

ان شاءالله خیر دنیا و آخرت نصیبت بشه.....

ان شاءالله حاجتروا بشی عزیزدلم...

قبول باشه...

منم ۱۰۰۰ تا صلوات میفرستم⚘💚

ب امید حاجتروایی همه عزیزان🤲🤲🤲

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 

۲۰۰ تا صلوات فرستادم انشالله همه حاجت روا بشن امین به حق باب الحواعج حضرت عباس علیه السلام 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم           ای که از یار نشان میطلبی یار کجاست ؟ همه یارند ولی یار وفادار کجاست؟ 🌹در انتظار مهدی موعود عج 🌹
مررررسی خواهر گلم ک منو دعوت کردی.... ان شاءالله خیر دنیا و آخرت نصیبت بشه..... ان شاءالله حاجتروا ...

عزیزمی کاری نکردم...انشالله حاجت روا بشی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2740
1000تا برمیدارم. ان شاءالله هممون حاجت روا بشیم به حق حضرت ابالفضل🙏❤❤❤ اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

ممنون ک اومدی انشالله با دست پر برگردی

۵۰۰ تا میفرستم ان شالله

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
خواهش میکنم عزیزم. لطفا برام دعا کنید مشکلم حل بشه خیلی استرس دارم🙏🙏🙏

حتما عزیزم

@مینا71   @دوردونه76   @لبخندنگاه   @آباندخت۶۶   @فاطی1234  

2706