2752
2734
عنوان

کاربران عزیز کمک مالی در سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 64730 بازدید | 1090 پست
نی نی یار جان جایزه ی من این باشه که همیشه اینجا در کنارما باشی💗

عزیزم گلم تازه میخواستم بپرسم چی میخوایین؟ اگه خواستین 4 تا تاپیک فردا براتون حذف کنم البته ندیدم تاپیک دارین یا نه   

من از خدامه بمونم من عاشق کارمم عاشق کاربرام    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نی نی یار مهربون 😘😘

من خودم هم یه مادرم هم به بچه مریض دارم و هم خیییبلی دلم میسوزه واسه بچه ها اما  بازم تو همه تاپیکهای این مدلی میگم بدون تحقیق به کسی اعتماد نکنید

همین امروز هم چندبار گفتم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2506501/بیایید-ببینید-عشقم-چی-گفتههههه?postId=82427832

چی میخوایین؟

نی نی یار عزیز تاپیکای تبلیغات خیلی زیاد شده کلا نی نی سایت گم شده این وسط 

اونروز رفتم قسمت ارایشی هر چی صفحه عوض میشه بروز رسانی میکنم فقط زده بود فروش روغن اورگان و نارگیل اصل 😩😓😖

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

بچه ها واسه این تاپیک گزارش بزنین جو سایتو خراب کرد😂😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
عزیزم گلم تازه میخواستم بپرسم چی میخوایین؟ اگه خواستین 4 تا تاپیک فردا براتون حذف کنم البته ندیدم تا ...

عزیزمم تاپیک مهم ندارم

لطف داری 

ولی اینو باقلبم برات نوشتم💗

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
نی نی یار عزیز گفتن ک تا شب سه تا تاپیک جداگانه خودتون بزنید و لینک اینجا رو بزارید 

جایزه اینه؟

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
نی نی یار تاپیکامو پاک میکنی😕من یاد ندارم لینک بدم مرسی😊

عزیزم تو این تاپیکم لینک بذارین همین جا پست اولم رو بخونین کامل براتون توضیح دادم چطور لینک بذارین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5?page=1