2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد این مانتو

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگاری هیشکی نپسندید.ولی من خوشم اومد😐

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2731
خوبه ...منم دارم طلایه

امسال خریدی ؟ چند بود قیمتش 

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
من پوشیدم عین باردارا نشونت میده اگه ی کم چاق باشی

جدی ؟ چاق نیستم ، ولی بعد سزارینم شکمم اصلا نرفت تو 🙈

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2740
الان‌خونه نیستم رفتم خونه عکسشو‌میزارم‌ ببینی

مرسی عزیزم ، منتظرم

وای عینش من دیدم تو بازار چقدباخواهرم خندیدبم البته تن مانکن بود خواهرم میگفت پرده کرکرع روبکش 

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
2706