2737
2739

شوهرم با برادرشوهرم شربکی خونه گرفتن ک دو طبقس طبقه پایین برادرشوهرم میشینه طبقه بالام ک قرار بود ما بریم دست مستاجر بود 

دیروز شوهرم خونمون بود ب مامانمینا گفت ک بریم خونرو ببینم بگید ک چی کمو کسری داره من درستش کنم مامانمم موافقت کرد 

منو مامانمو داداش بزرگم و شوهرم رفتیم ک خونرو ببینیم وقتی جلو در رسیدیم برادرشوهرم وایستاده بود سلامو احوال پرسی کرد باهامون اونم خیلییییییی سرد 

کلید نداشت ک درو باز کنه زنگ خونشونو چندباری زد زنش درو باز نکرد ینی جاریم 

انگار داشت جاروبرقی میکشید ک نمیشنید بخدا دقیقا ی ۲۰دیقه ای میشد ک وایستاده بودیم تا درو باز کنه اخرشم درو باز نکرد برادرشوهرم خیلیییییی لگدای محکمی ب در زدو هرچی از دهنش در اومد گفت جوری ک بخدا همسایه هاشون اومدن بیرون فکر میکردن چیشده  

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

خلاصه اخر شیشه درو شکستو درو باز کرد مام رفتیم ک بالارو ببینیم ی نیم ساعتی طول کشید ک بالارو ببینیم برگشتنی هم ن جاریم ن برادرشوهرم نیومدن ک ببینن اصن ما رفتیم یا ن

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازمن به تووصیعت باجاریت تویه ساختمون نمون مامانم پیرشد سر این باجاری موندن

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2738

شاید دعوا کردن با هم نتونستن بیان ببینن شما هستین یا نه

خوش بین باش

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

اینم بگم ک تاوقتی ک جلوی در واستاده بودیم برادرشوهرم هی میگفت اینجا بدرد شما نمیخوره برا چی میخاید بیاید اینجا اصن برا این خونه خرج کردن حیفه

اینم بگم ک تاوقتی ک جلوی در واستاده بودیم برادرشوهرم هی میگفت اینجا بدرد شما نمیخوره برا چی میخاید ب ...

نگفتی پس شما چرا اینجایید؟

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
حالا اين كجاش شما رو از خونه اش انداخت بيرون؟شما فيلم زياد ميبينين

شاید بد توضیح دادم ببخشین 

ولی واقعا یجورایی غیر مستقیم ناراحت بود ک رفته بودیم

2706