2733
2739
عنوان

قلب نی نی 😍❤️

648 بازدید | 76 پست

سلااامممم

امروز رفتم سونو گرافی قلب نی نیم میزدششش قربونش برمممم..

این لحظه ی ناب رو واسه تمام کسایی ک انتظارشو میکشن آرزو میکنم ❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

🧡

چندهفته ایگلم من پنج هفتمه کی برم ؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم

انشالله سالم بیاد بغلت عزیزم

منم ۱۰ساله انتظار شنیدن این آهنگ خوش زندگیو دارم

برام دعا کن

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
2728

ای جونــــم ،بسلامتی عزیزم

انشاالله به سلامتی به آغوش گرمت بگیریش گلم 

سالم و صالح و خوش روزی باشه انشاالله و زیر سایه ی خدا و پدر و مادر بزرگ بشه ،الهی آمین 

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋
2740
خداروشکر عزیزم انشالله سالم بیاد بغلت عزیزم منم ۱۰ساله انتظار شنیدن این آهنگ خوش زندگیو دارم برام ...

عزیزدلمی  انشالله همین ماه دامنت سبز میشههه و یه نی نی ناناز میاد تودلتتت به خدا توکل کن 

🧡

منم تو سونو ان تی برام گذاشت شوهرم گریه میکرد منم فقط خدا رو شکر میکردم چون ما هم منتظر بودیم یکسال

انشاالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2706