2737
2739

واای به خدا خیلی برام عجیبه بعضی کاربرا تحمل تاپیکا و پستایی که با سلیقه شون جور نیست و ندارن و میرن با جنجال و دعوا تعطیلش میکنن .یه کم انعطاف پذیر باشیم زشته به خدا. رفتار بعضیا آدمو یاد دوران دبستان میندازه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
تاپیک اون خانمه که بچش دندان درد داشت هم ترکید نمیدونم چرا....قرار بود همه پول بزارن کمکش کنن

ني ني يارا ميگن پول خواستن ممنوعه تو سايت

حالا راست يا دروغ مهم نيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای به خدا خیلی برام عجیبه بعضی کاربرا تحمل تاپیکا و پستایی که با سلیقه شون جور نیست و ندارن و میرن ...

همون کاربری که باعث تعطیلی تاپیک شد و جنجال به پا کرد تحصیلکرده بود مثلا

همینا باعث میشن ادم بگه شعور و شخصیت به سواد ربطی نداره دیگه..... 

2731
همون کاربری که باعث تعطیلی تاپیک شد و جنجال به پا کرد تحصیلکرده بود مثلا همینا باعث میشن ادم بگه شع ...

دقیقا همینطوره👌

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2740

من خودم چیزی که به‌کسی بیاد حتما بهش میگم مثلا روسری که چقد بهت میاد یا چقد خوشگل شدی و کلا وقتی خودم از چیزی خوشم بیاد به طرف میگم و خودمم حس خوبی دارم 

اما اما ، امان.....امان..... از بعضییا که فقط دنبال نقطه ضعفتن و اصلا خوشگلیاتو نمیبینن ...

من خودم چیزی که به‌کسی بیاد حتما بهش میگم مثلا روسری که چقد بهت میاد یا چقد خوشگل شدی و کلا وقتی خود ...

دقیقا خواهربزرگه من همینجوره اصن خوشم نمیاد یکی دیگه هم توفامیلای شوهر اصن رفت وامدکم کردم.

😁

عهههههه من تا صفحه 40 خونده بودم ذخیره کرده ودم که بیام بخونم لاان اومدم دیدم نیسسس بنظر من نی نی سایت بیشتر باید روی بستن اینجور کاربریا کار کنه تا ترکوندن پستی با اینهمه نکته مثبت بجای  حل مسئله صورت مسئله رو پا کردن اصلا ایده جالبی نیس

بیاین ازش بخایم دوباره تاپیک بزنه  

فمنیست بودن یعنی اعتقاد به برابری جنسیتی زن و مرد نه برتری زن نسبت به مرد...به امید آگاهی همه زنان سرزمینم از تمام حقوق پایمال شده شان