2733
2734
عنوان

کمک بتای ۲۰۰۰وندیدن ساک بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 24 پست
من تجربه خارج از رحمی داشتم. دردش اصلا قابل تحمل نیست 

نه دردولکه بینی ندارم فقط بتام دو۲روز۲برابرنمی شه هنوزقاطع نگفته ساک بارداری هست فقط گفت یه چیزخیلی ریزمی بینم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۶ هفته و ۵ روز که روی شکم مشخص هست. 

بعد اینکه سونو انجام دادم بهم گفت ۶ هفته و ۵ روز،قبلش آز بتا دادم گفته بود ۱۳ هفته خندم گرفت،قبل پریودمم حساب کرده بود😆

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2731
بعد اینکه سونو انجام دادم بهم گفت ۶ هفته و ۵ روز،قبلش آز بتا دادم گفته بود ۱۳ هفته خندم گرفت،قبل پری ...

عزیزم شماچندروزعقب انداختیدکه شده بود۶هفته ۵روزیعنی من که باامروزمی شه ۱۱روزعقب انداختم چندهفتم هست ؟

عزیزم شماچندروزعقب انداختیدکه شده بود۶هفته ۵روزیعنی من که باامروزمی شه ۱۱روزعقب انداختم چندهفتم هست ...

سیکلت چند روزه هست؟اگه پریودات منظم بوده،از اولین روز پریودت حساب کن ببین چند روزی،من چون ۳ ماه به هم ریخته بود پریودم،تخمکگذاریم دیر انجام گرفت

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
سیکلت چند روزه هست؟اگه پریودات منظم بوده،از اولین روز پریودت حساب کن ببین چند روزی،من چون ۳ ماه به ه ...

فکرکنم ۲۹ یا۳۰روزباشه ۱۶دی  پریودشدم  تقریبا۴۰روزمی شه پس یه مشکلی هست 

من علت این همه عجله شما رو نمیفهمم این همه ازمایش و سونو برا چیه .گول دکترارو نخورین برای پول گرفتن الکی سونو میکنن صبر کن تا ۷_۸هفتت بشه برو سونو از الان این همه سونو رفتن برای چیه.عجب

من خودم اخرین پریودم ۲۱ دی بوده فقط یه بیبی چک گذاشتم دیدم مثبته ازمایش دادم هنوزم دکتر نرفتم میخوام ...

اولش ازمایشگاه گفت بتات پایینه ممکن خارج رحمی باشه ودکترهم گفت بایدسونوی واژینال بشی شایدخارج رحم باشه تویه هفته ۳بارازمایش تیتربتاوسونوی واژینال شدم