2737
2739
عنوان

کاربر لیییییییلا!!!!!!😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 79 پست
واي بچه ها حالم بد شد بخدا موهاي بدنم سيخ شد اين كاربر ليلا گفته  مامانش رو بزنه توي پست ه ...

نه عزیزم کجای حرفش شوخی بود میگفت منم مادربزرکم رو زدم و شوهرم سر پدرم داد کشید رنگش شد مثل گچ!!!! و....😨😨😨😨😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسل آینده که زیر دست این خانمها رشد میکنند واقعا خطرناک هستند  و متاسفم که بچه من هم کنار فرزن ...

خدا به بچه های ما رحم کنه. ایشون اگه مادر زن یا مادر شوهر بشن چه بلایی سر طرف میاره!!!!

2731
اینا ففط دارن قبحهای فرهنگی ما رو میشکنن. مادر تو فرهنگ ما مقدسه . اگر تو گرگی ی هستی که دست روی ماد ...

عزیزم جتما مادر بد نداری که حرف از تقدیس میزنی.واقعا خوش به حال هر کسی که خبر از دلشکسته ها نداره.ولی با اون قسمت حرفت خیلی موافقم که آدم نبای همچین چیزایی رو تبلیغ کنه

نه عزیزم کجای حرفش شوخی بود میگفت منم مادربزرکم رو زدم و شوهرم سر پدرم داد کشید رنگش شد مثل گچ!!!! و ...

باشد که بچش بزرگ بشه دستش روش بلند شه اونوقت حالشو میبره

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2738
نه عزیزم کجای حرفش شوخی بود میگفت منم مادربزرکم رو زدم و شوهرم سر پدرم داد کشید رنگش شد مثل گچ!!!! و ...

خب یکی نیست بگه احمق جان اگه اینه حست نسبت به اون بدبختا بتمرگ تو خونه ت قطع رابطه کن لااقل. اون گناهش به مراتب کم تره .. به خدا اینا معلوم نیست چی ان. 

عزیزم جتما مادر بد نداری که حرف از تقدیس میزنی.واقعا خوش به حال هر کسی که خبر از دلشکسته ها نداره.ول ...

قطع رابطه کنن با مادر بد

. نه اینکه بزننش . اون اگه هیچ کاری نکرده ۹ ماه به جونش کشیده بچه هه رو 

2706