2733
2734
عنوان

از روزي كه قهوه مجاني خوردم حالم بي دليل بده همش ترس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 71 پست
واي واقعا؟ آخه نبايد اثرش بعد ٦ ماه از بين بره؟؟؟

استرسی که اون شب به ما وارد شد باعث شد اینجور بشیم ، وافعا وحشتناک بود ، البته شوهر من دارو مصرف نکرد ، شاید علتش هم همین بود که ادامه دار سد ، حالا باز یه ۹ ماهی گذشته بهتر شدیم

شوهر من هر روز قهوه ی اسپرسو میخوره ولی اینجوری نمیشه شاید عادت نداشتی اولا قهوه میخورد ضربان قلبش ...

آخه من كلا ضعيف و نحيفم و اينكه اصلا عادت به قهوه نداشتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه من كلا ضعيف و نحيفم و اينكه اصلا عادت به قهوه نداشتم

همونه بدن ت هنگ کرده

دیگه به این موضوع فک نکن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
استرسی که اون شب به ما وارد شد باعث شد اینجور بشیم ، وافعا وحشتناک بود ، البته شوهر من دارو مصرف نکر ...

میشه بگی همسرت چه جوری شد غش کرد وازحال رفت ؟؟

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
میشه بگی همسرت چه جوری شد غش کرد وازحال رفت ؟؟

آره ، از حال رفته بود دوستاش آب پاشیده بودن به صورتش به هوش اومده بود ولی حافظه کوتاه مدتش  رو از دست داده بود تا ۲۴ ساعت که بستری شد و آرامبخش زدن درست شد

شوهر منم هر روز میخورد ، اون روز دو بار خورده بود ، مقدار زیاد

بهش بگم روزی یه بار بیشتر نخوره

چون صبح میخوره میره سرکار

اگه خوابشون بگیره نسکافه هم میخورن

حوصله ی دردسر ندارم

شوهرمنم جون عزیز بی چاره م میکنه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
بهش بگم روزی یه بار بیشتر نخوره چون صبح میخوره میره سرکار اگه خوابشون بگیره نسکافه هم میخورن حوصل ...

آره ، زیادیش خوب نیست ، من خودم عادت ندارم به اسپرسو امروز تو رودربایسی یکی از دوستام خوردم ، از ۷ صبح که بیدار شدم هنوز خوابم نبرده

دوستم اگر تهرانی ،پزشکی که واقعا من وفهمید ودرک کرد وباتشخیص درست وتجویز داروهای بجاش حال من وکاملا خوب کردوبهت معرفی کنم برو پیشش همیشه دعاش میکنم .آقای دکتر غلامحسین حسنی فوق العاده انسانن ایشون ضمن اینکه الان آمریکا دارن دوره میبینن وخیلی کمتر ایران میان ولی اسفند و۲۰ روزش ایرانن بعد میرن دوباره اردیبهشت میان 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2706