2733
2734
عنوان

مامانای شیرده با تجربه

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 19 پست
سلام عزیزم خوبی؟توی یه تاپیک درمورد دکتر رحمانیان شنا راهنمایی کرده بودید.تا حالا پیش ایشون رفتید؟اگ ...

سلام عزیزم .بله رفتم نمیدونم بخدا تعریفش که میکنن .من بابت تیرویید رفتم.میشه بگید در موردش چی گفتن چون منم یه چیزایی شنیدم

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
سلام عزیزم .بله رفتم نمیدونم بخدا تعریفش که میکنن .من بابت تیرویید رفتم.میشه بگید در موردش چی گفتن چ ...

من اونجا نو مطب یکی بود واسه دیابتش میومد گفن ۵ساله میام و دکتر خوبیه.

به دکتر گفتم آیا ندولم با لیزر نمیشه درمان کرد ؟گفت لیزر تو لیران انجام نمیشه.بعد یکی از دوستای نی نی سایتیم گفتن که اتفاقا تو ایران انجام میشه و چقدد این دکتر بی سواد بوده.

والا موندم بخدا.

شما چی شنیدی؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تیروئیدتون چه مشکلی داشت؟

من چندساله ندول دارم یه مدت افخمی رفتم ازش راضی نبودم.دو سه سالیه که کلا ولش کردم دیگه الان گفتم برم دنبالش ببینم چی میشه خواستم محمدی نوبت بگیرم که نشد گفتن این دکتر هم هست خوبه.دیروز که رفتم قرص بهم داد گفت ۶ماه دیگه سونو و آز بده اگه بزرگ شده باشه دو راه داری یا تزریق الکل یا جراحی.برای لیزر هم که پرسیدم اینجوری گفت😞

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
شما تیروئیدتون چه مشکلی داشت؟ من چندساله ندول دارم یه مدت افخمی رفتم ازش راضی نبودم.دو سه سالیه که ...

من ندول ندارم .ولی تشخیصش رو شنیدم میگن خوبه ..

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
2728
من ندول ندارم .ولی تشخیصش رو شنیدم میگن خوبه ..

ممنون.خیلی لطف کردید❤