2737
2734

نمیدونم این مامان بابای من چه پدر کشتگی باهاش دارن که هروقت میریم اونجا یا اونا میان خونه ما این اقا رو نمیشه با یه من عسل نگاه کرد چه برسه به خوردن!!!!خیلی کفری ام ازش😠😠😠😠😠😠

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازشانس پدردمادرته حتمن

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2738

محلش ندین سرتون گرم خودتون باشه خودش میاد قاطیتون

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

شوهرمنم همینه

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

تو هم وقتی میری خونشون همین عکس العمل رو نشون بده.البته مردا اصلن خوبی حالیشون نیس.یعنی دامبادا.اعهههه.من به مامان بابام گفتم اصلن شوهرمو تحویل نگیرید چون اخلاقاش خیلی بده سریع لوس میشه

آره دقیقا ی بار جلو خونوادش توهم مثل خودش باش،بعدش میفهمه.بابا شوهر منم دقیقا همینه.من اینجور مواقع کوتا نمیام باهاش دعوا میگیرم

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2706