2737
2734
عنوان

بچه ها باورتون میشه این سه نفر یه نفرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 60 پست
شاید به بیماری مبتلا شده 

وای خدانکنه

یه استاده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا دو عکس اول با برنامه  فتو شاپ یکم دماغش را کوچیک کرده

😆😆😆😆

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
خب شبیهن چراباورت نشده

اخه اخری خیلییی داغون شده

2731
عکس آخری با دو تای اول خیلی متفاوته

منم همینو میگم 

یه عکس ایستاده دیگه هم دارم ازش شبیه دوتای اولیه

2738
خب عزیزم پیریه دیگه        

واقعا چی بروز ادم میاره

وای خدانکنه یه استاده

امیدوارم اینطور نباشه. 

حدس زدم عزیزم

زنده باشن

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.
حالا این کی کی هه؟

یه استاد اسپانیایی

خب دو تا اولی عکس جوونیشه،سومی عکس پیریش😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706