2737
2739

واقن ادم چقدر باید ضعیف باشه که جواب یکی رو میده و بعد زود تاپیکشو قفل میکنه

من هیچوقت نگفتم از سربازی فرار کردم 

سربازی نرفتم چون این مملکت کاری برام نکرده که برم 2سال وقتمو تلف کنم

چرا اگه واقن حقوق یه سرباز رو درست بدن میرفتم سربازی چراکه نه 

ولی الان حقوقی که به سرباز میدن خیلی خیلی کمه وحتی کسی که میره سربازی 

باید از جیب خودش بزاره !!

من شماها رو میشناسم شما همونایی هستید تا یه جا به مشکل میخورید 

زود جبهه رفتن پدرشونو به رخ همه میکشن 

خیلی ها پدرشون رفته چنگ ولی دلیلی نداره بیان همه جا جار بزنن

متاسفم براتون

پرسپولیس-رئال مادرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد حرص نخور یاد جاریم افتادم اومد خونه مادرشوهرم با من دعوا اصلااا اجازه حرف زدن بهم نداد مادزشوهرم پا شد درباز کرد گفت برو بیرون😃😃😃چقد خنده دار بود وضعیتش ..😀 حالا این ورژن مردش بود

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  

ازین مدل تاپیک های  موشک  جواب موشک 

بین آقایون هم هست ؟؟؟؟🤔🤔🙄🙄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
ولی سربازی رو شاخه هر پسری هست باید بره و یه جورایی اونی که سربازی رو سپری میکنه در جامعه اجر و قرب ...

مشکل ما همینه خود طرف میره سربازی بعد خدمت ولش میکنن به امان خدا نه وامی میدن بهشون نه حقوق میدن بهشون

پرسپولیس-رئال مادرید
انقد که آقایون مشکلاتشون میان اینجامیگن،درمورد بارداری و نی نی صحبت نمیشه،حالادعوا نکنیدحداقل😐

نیازی به تاپیک زدن نبود ولی وقتی طرف مقابلت بچست و زود تاپیکشو قفل میکنه چاره دیگه ای نیست

پرسپولیس-رئال مادرید
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2500517/جریان-خواستگاری-من?postId=82330040 طرف از جنگ رف ...

با کمال احترام ب شما میگم ک هم معافیت و هم شغل حقشونه اگر نبود قطعا قانونی براشون وضع نمیشد! 

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫
نیازی به تاپیک زدن نبود ولی وقتی طرف مقابلت بچست و زود تاپیکشو قفل میکنه چاره دیگه ای نیست

خب بچه دیگ چه انتظاری داری ازش،شمانمیتونی طرز فکرادما تغییربدی،کسی ک نخوادبشنوه ب هیچ طریقی نمیشنوه

2706