2733
2734
عنوان

سفره صلوات هدیه به امام حسین برای حاجت روایی

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 149 پست
من فرستادم انشاالله حاجتتون روا بشه

ممنون عزیزم انشالله حاجت دس جمع با من حقیر

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم صد تا میفرستم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

500تا. ان شاءالله به حق امام حسین همه حاجت روا بشن.

دوستای خوبم هر کی پستمو دید واسم دعا کنه مشکلم حل بشه یه صلوات واسه حاجتم بفرستید لطفا حالم خییلی بده🙏🙏🙏

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
500تا. ان شاءالله به حق امام حسین همه حاجت روا بشن. دوستای خوبم هر کی پستمو دید واسم دعا کنه مشکلم ...

چشم حتما اجرت با امام حسین....برات صلوات فرستادم با یه حمد 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
چجوری این عزیزم به منم یاد بده

هیچی عزیزم نیت کن و از امام حسین بخا حاجت بده بهت.چله بگیر یعنی چهل روز هر روز زیارت عاشورا بخون خودم چله برداشتم الان دو هفتس میخونم ب امید حاجت روایی

منم فرستادم عزیزم التماس دعا 

چنتا گلم؟

2706