2733
2739

سلام.رفتم سونو طبق پری 37هفته و 2روز.طبق سونو اما 36هفته و5روز.وزنش 3کیلو و 80گرم بود.بچه اولم طبیعی بود.نمیدونم دلیل اینک دخترم نچرخید چ بود.گیج و منگم.نمیدونم باید چکار کنم .الان چ میشه بنظرتون؟

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم 

خوشحال باش😊

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

انشاالله زایمان راحتی داشته باشید و بچه  صحیح و سالم بیاد بغلتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم میخاس بریچ باشه 😟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2728

منم دیروز رفتم سونو هنو نچرخیده بود ۳۲ هفته و ۶ روزم 

احتمالش زیاده تا روز زایمان میچرخه نگران نباش کاری هم نمیخواد انجام بدی 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2740
بریچ یعنی چی چرا دوسداشتی؟

یعنی پاهاش پایین باشه .

تو شهرمون سز نمیکردن مگ این ک بچه بریچ باشه یا مادر لگنش کوچیک باشه .هر کاری کردم سزم نکردن🙄

بسلامتی دنیابیاددعاکن منم باردارباشم طبیعی میگن خیلی بهتره سزارین یکم عوارض داره

دوتاشون عوارض دارن خاهرم هر کی میگ یکیشون نداره دروغ گفته مطمئن باش انشالله ک باردار باشی😘

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز