2737
2734
عنوان

خانما یه لحظه بیاید همونم که گفتم شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 43 پست
وقتي هي ميگه نميخوامت وايميستي همينجوري نگاش ميكني؟؟؟ ببين چي لجشو درمياره انجام بده همونو. جوابشو ب ...

متاسفانه تو تین دوسال هر زری که دلش خواسته زده 

متاسفانه تو تین دوسال هر زری که دلش خواسته زده 

خب چون جوابشو ندادي از روز اول... اگه جواب بدي بشونيش سر جاش بعد به مدت دهنشو ميبنده ولي وقتي هيچي نميگي عكس العمل نشون نميدي خوشش مياد ادامه ميده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم چرا همش فک میکنم صحنه سازیه میخاد روانیت کنه بدون مهریه بری

چرا پی امش رو تو واتس پاک نکرده چرا ویرایش نکرده تو نبینی

این داره یکارایی میکنه از قصده 

یه زنی بود شوهرش بهش خیانت کردا بود بعد اون زنه اومدب همسر اول مرده گف همه رووو

گف کمکت میکنم طلاق بگیری مهریه ت رو ببخش زودتر راحت شی اینقدر چرت و پرت گفته بود در مورد شوهرش ک زنه اخر جونشو برداشت رف!!

بعدا ک تو دادگاه زنه رو خواستن برا سوال و جواب چون اونم شوهر و بچه داشته اومد گف بهش پول داده ک اینارو ب زنش بگه تا درخواست طلاق بده

مراقب باش مردا هرکاری میکنن تا ی قرونی رو هوا بزنن خیلی زرنگ شدن

و دعا میکنم دلت اروم شه 

پلیز دونت لایک می😥 ریپلای دوست

استاتر این حدس و گمانا رو ول کن. هر وقت شوهرت بهت گفت خونه رو ترک کن قشنگ برو. بعد یواشکی نزدیک خونه منتطر باش ببین چیکار میکنه. یکم صبور باشی همه چیو میفهمی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2738

سلام عزیزم

به هیچ وجه شما درخواست طلاق نده چون در این صورت به شما مهریه تعلق نمی گیره. 

اگه دیدی خیلی اذیتت می کنه اول همه وسایل با ارزشت مثل طلا و جواهر و پول خودت و دفترچه های حساب و ... را به یک جای مطمئن مثل خانه مادرت منتقل کن و بعد یک دعوای صوری راه بینداز و کاری کن که شما را بزنه. وقتی شما را زد بلافاصله به 110 زنگ بزن و برو پزشکی قانونی و بعد برو درخواست طلاق بده و بگو امنیت جانی ندارم و این هم مدرک. 

در این صورت هم از شر این حیوان انسان نما راحت می شی و هم مهریه ات و تمام حق و حقوق دیگرت را هم می تونی بگیری.