2733
2734
عنوان

با خوردن یک دوره عرق 5 گیاه لاغری اثر آن را ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 43224 بازدید | 90 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عرق دارویی - ترکیبی "  ۵ گیاه لاغری " متشکل از عصاره گیاهانی مانند زیره ، کرفس و زنیون و دو برگ خاص گیاهی دیگر که همگی دارای خاصیت چربی سوزی هستند می باشد .

اما " خاصیت خاص " این ترکیب ، پیش از خاصیت جربی سوزی قوی آن ، اثر " ضد اشتهایی " آن است !

متخصصان این تولیدی در فرآیند تولید این ترکیب  با نگاه به اصل  پیش گیری  بهتر از درمان ، تلاش کرده اند با ایجاد خاصیت " ضد اشتهایی " در این ترکیب ، ولع و اشتهای کاذب افراد در هنگام قبل از صرف غذا را تا حد امکان تعدیل نمایند تا در فرآیند دوره مصرف این ترکیب گیاهی ،  مصرف کننده  به " عادت تعادل در مصرف غذا "  سوق داده شود و بدین ترتیب  موضوع " پر خوری " به عنوان اصلی ترین علت اضافه وزن و تمرکز چربی ها حل شود .

این ترکیب دارای خاصیت بالای " طبع گرم " و به تبع آن خاصیت جربی سوزی قوی است و "  بدون کوچکترین عوارض جانبی "  که معمولا در روش های دیگر درمان چاقی  شاهد آن هستیم ، باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود .

مصرف این ترکیب قبل از وعده های غذایی سنگین ( ناهار ، شام و میان وعده های سنگین ) کاملا اثر بخش است . با تاکید بر اینکه در تجویز استفاده از این ترکیب گیاهی ، صبحانه توسط شخص بطور کامل باید مصرف شده و " از مصرف این ترکیب قبل از صرف صبحانه اکیدا خودداری  گردد . "

دوستان خواهش می کنم اگر سوال یامشاوره می خواین در واتس اپ یا تلگرام پیام بدید. اینجا در خصوصی پیام ندید . من اینجا وقت نمی کنم بخونم. شرمندتون می شم. ممنونم . 09174444261

دوستان خواهش می کنم اگر سوال یامشاوره می خواین در واتس اپ یا تلگرام پیام بدید. اینجا در خصوصی پیام ندید . من اینجا وقت نمی کنم بخونم. شرمندتون می شم. ممنونم . 09174444261

2706