2733
2739

من ازجهازم باهام بود همشم نظرمیدادبابام باحرف اون بود😭😭☹الانم فردامیخوام برم سیسمونی بخرم الان مامانم گفت زنداداشتم میخوادبیاد اخه من چیکارکنم همه جابامنه هرچی هم بخرم غیرممکنه نخره حالاایناجهنم یه بچه داره که مغازه رومیریزه بهم اخه میشه خریدکرد بایام گفته اونم بایدبیاد دلم میخوادگریه کنم اصلا نمیتونم بامامانم تنهابرم 😭😭😭

میشه دخملی تودلیم یه صلوت بفرستیدسالم بیادبغلم‌😍😍😍😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب بگو بیخود نمیخوام بیاد مگه از بابا مامانت خجالت میکشی

بخدا صدبارگفتم بابام گوش نمیکنه خودمم نزم بابام لجباز بازنداداشم میره 😭😭😭

من زنداداشم هیچ جا بام نیومد نامرد حتی یه نظر کوچیکم نداد هیچ زبونش نچرخید یه مبارکه هم بگه😐😑

البته هنوز زن داداش ندارما ولی اگ بود همینجوری بود حتما😂😂😂😂

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2738
من که خوشحال میشدم باهام باشن. همین الان هم برای خرید باهام باشن خوشحال میشم

اره اگه واقعادوستت باشه نکنه چیزی که اصلا استفاده نمیشه میگه بخر بخدا جهازم روخیلی چیزا الکی گعت بخرجاش نزاشت چیزای خوب بردارم‌

بخدا صدبارگفتم بابام گوش نمیکنه خودمم نزم بابام لجباز بازنداداشم میره 😭😭😭

سفت وایسا سر حرفت

زندگیته هااا

اینو با خودت مرور کن

اگه قراره سر زندگی خودتم اختیار نداشته باشی و همه بهشون خوشبگذره جز تو اون زندگی نیس

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
اره اگه واقعادوستت باشه نکنه چیزی که اصلا استفاده نمیشه میگه بخر بخدا جهازم روخیلی چیزا الکی گعت بخر ...

خب از قبل لیست میگرفتین که چی میخوای و چی نمیخوای تا فقط در مورد اجناس توی لیست نظر میداد

کج کلاه خان یارمه
سفت وایسا سر حرفت زندگیته هااا اینو با خودت مرور کن اگه قراره سر زندگی خودتم اختیار نداشته باشی و ...

چون سبسمونی روبابام میخره این بایدباشه هرکارم میکنه قبول نمیکنه بخدا نشستم یه دلسیر گریه کردم من چقدر بدبختم هرجابایدیکی باشه 

2706