2737
2734
اخه پنکک کجاش تلقینه  یا نشونه ها و کارای دیگش؟؟؟

مطمعن باش ،هیچ کدومش تلقین یا توهم یا اشتباه نیست ،منم یکی از دوستانم ب ی سری چیزا مشکوک میشد ،بعد خودشو راضی میکرد ،یا شوهرش گولش میزد ،بعد بهش گفتم تا حالا توی این ده سال زندگی مشترک اینجوری مشکوک شده بودی ،گفت نه ،گفتم پس مطمعن باش ی چیزی هست ،بعد از چند وقت معلوم شد که بله شوهرش دوست دخترش و میاورده خونه،به حس زنانت اعتماد کن نزار به شعورت توهین بشه ،این همه علامت توی خونه دیدی،به گوشیش حساسه ،میگه نمی خوامت ،سرد شده نمیزاره نزدیکش بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمعن باش ،هیچ کدومش تلقین یا توهم یا اشتباه نیست ،منم یکی از دوستانم ب ی سری چیزا مشکوک میشد ،بعد خ ...

اره دیگه منم همینو میگم نمیتونم خودمو گول بزنم بگم چیزی نیس 

شاید تو یه کاری میکنی عصبیش میکنه .وقتی عصبی وافسردگی داره حتما داره خودش اذیتت میکنه که ول کنی بری

اره به من میگه حرف نزن باهام اگر کار اشتباه میکنم با دخترا لاس میزنم یا میرم بیرون تو چیزی نگو منم حرف میزنم ایشونم عصبی میشه

نه انگار بخش شده رو اپن  نزدیک اپن یه میز کنسول هس  من خودمم هر ازگاهی اونجا ارایش میکنم ...

خیلی داری دروغ میگی اول گفتی به پتو مالیده شده تو تاپیک قبلت دیدم بعد گفته بودی پنکک نمیزنی مگه بیکاری مردم سرکار میزاری همونجور خدا سرکارت میزاره 

خیلی داری دروغ میگی اول گفتی به پتو مالیده شده تو تاپیک قبلت دیدم بعد گفته بودی پنکک نمیزنی مگه بیکا ...

عزیزم شما وایشا همینجا من بهت ثابت کنم حتی عکسم گداشتم

بحث پتو یه چی دیگه بود 

2738
خیلی داری دروغ میگی اول گفتی به پتو مالیده شده تو تاپیک قبلت دیدم بعد گفته بودی پنکک نمیزنی مگه بیکا ...

بیا ببین دیگه واسه جی میری

حداکنه سرت نیاد عزیزم

نمیدونم چی بگم تا چه حد اعتماد کنم اگر راست میگی فقط با حرف زدن دوتاییتون باهم درست میشه به احتمال خ ...

نمیدونم 

شماهم اکر دوست نداری باور کنی نهم نیس 

مهم خدایی هس که میدونه من جی کشیدم

2706