2737
2734

به نظر من اول بشین ببین مشکلت چیه 

تو زندگیتون چی براش کم گذاشتی

شاید اصلا تو مقصر بودی و کوتاهی کردی شاید بهش بی توجهی کردی شاید به خودتو زندگیتون نرسیدی

طلاق راه چاره نیست عزیزم 

تلاش کن بدون اینکه شوهرت بفهمه یهو تغییر کن 

محبتت بیشتر شه

به خودت ارزش بده

باشگاه برو و ورزش کن پیاده روی کن

برقص

شاد باش

همه جوره به خودت برس

بببن اونم تغییر میکنه یا نه

تغییراتتو ببینه خودش از کردش پشیمون میسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من اول بشین ببین مشکلت چیه  تو زندگیتون چی براش کم گذاشتی شاید اصلا تو مقصر بودی و کوت ...

ببین گلم شوهر من مشکل اعصاب داره اکلا بحث و کش میده و قهر میکنه ...توقع داره هر کار کرد من جیزی بهش نگم و منم نمیتونشتم باعث بحث میشد انقد سر جیزای الکی بحث کردیم تا شد این...

2728

کاش خوب تحقیق میکردی ولی خب انتخابتو کردی و الان زندگی میکنین

یه چند مدت ایده آل همسرت شو اونوقت اگه دیدی تغییر نکرد و باز هم دنبال این کثافط کاریا رفت یه فکری برا آیندت بکن حتما عزیزم...

ان شالله هرچی خیره برات اتفاق بیفته

من با نظر ایسان موافقم

بببن قبول داری بین زن و شوهر بحث پیش میاد؟؟؟شوهر من توقع داره ما هیج بحثی نکنیم اما شوهر کارای بدس میکنه یا چیزای غیر منطقزگی از من میخواد منم نمیتونم انجام بدم باعث بحث میشه وو همه تقصیرا گردن منه

مشروب خوری بیش از اندازه سیگار کشیدن رفیق بازی زیاد اونم با دختر شب دیر امدن 

از من میخواد هفته ای یک شب برم خونه پدرم اون ب هیچ دلیل منطقی 

2738

سلام عزیزم مشکلاتتو خوندم و امیدوارم که خیلی زود حل بشه من پیشنهاد می کنم برین پیش مشاور به نظرم کلا اصلا با هم ارتباط فکری و کلامی ندارین و این باعث میشه از هم خیلی دور باشین. باید برین پیش مشاور تا یادتون بده چجوری با هم حرف بزنید. بعد کلا برای طلاق گرفتن همیشه وقت هست یک مدت تلاش کن حالا ۲ ساله طلاق بگیری یا ۳ ساله فرقی نمی کنه . به نظر من اینکه اصلا نمی تونید با هم حرف بزنید خیلی مشکل ریشه ای تر و بزرگتریه تا خیانت چون حرف زدن پایه زندگی مشترکه اینکه همش دعوا کنید کلا یعنی پایه رو درست نکردید هنوز که یکی از نتایجش ممکنه خیانت باشه ممکنه بی تفاوتی نسبت به همدیگه باشه و هزار جور افسردگی و اینا به دنبالش. بیشتر شبیه دوست دختر دوست پسر هستین ارتباطتون پخته نشده به نظرم پیش مشاور برین حتما.

سلام عزیزم مشکلاتتو خوندم و امیدوارم که خیلی زود حل بشه من پیشنهاد می کنم برین پیش مشاور به نظرم کلا ...

عزیزم من این هفته وق دارم میرم مساور اما شوهرم راضی نمیشه بیاد مشاور 

اگر تکی برم مشکل حل میشه؟

اره ما اصلا نمیتونیم باهم حرف بزنیم تا حرف میزنیم بحث و دعوا ...

مسلما زندگی با ادم خیانتکار مرگ تدریجیه.اگه یه بار باشه و طرف پشیمون بشع که تقریبا به یه بار ختم نمیشع میشه بخشیدش و کم کم فراموش کرد.اگع که تکرار بشع فقط طلاق راه چارست.مگه این که خودت شاغل نباشی یا پشتیبان نداشته باشی

خدایا شکرت
2706