2737
2739
کاش منم برم وبگن سز بشی احساسمیکنم ازدرد فشارم میفته میمیرم

نترس دردش خیلیییییییہ اما ب مردن نمیرسہ دور از جون.......درد شو حتی نمیتونی تصور کنی........

لطفا با حرفامون با کارامون مرحم درد ھای ھم باشیم نه زخم......                                                                       لطفا برای حاجت رسیدن ب حاجتم ھرچند تاکه میتونین صلوات مھمونم کنین.....شاید قلبتون انقد پاک باشه ک حاجت روا شم........                    
واي خواهر توام مثل مني؟؟همش درحال كنكاش هسم

اره منم از اولش مث تو بودم هنوزم از هردو میترسم 🌺🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹

ان شاالله نی نی سالم ب دنیا میاد. 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی خیلی    وقتی بهم گفتن باید سز بشی با اینکه درد داشتم ولی خیلی خوشحال شدم

خداروشکر ک نی نی سالم و سلامت اومد 

ان شاالله ک خدا حفظتون کنه 

من از سزارینشم خیلی میترسم 🤦🏻‍♀️

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

منم میخوام طبیعی به  دنیا بیارم  یه فیلم دیدم از زایمان طبیعی ترسیدم بچه ها وقتی اونجا رو برش میدن بی حس میکنن؟ ؟  

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
منم میخوام طبیعی به  دنیا بیارم  یه فیلم دیدم از زایمان طبیعی ترسیدم بچه ها وقتی اونجا رو ...

نه برشها اونقدر درد نداره،انقدر درد داری که این توش هیچه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
خداروشکر ک نی نی سالم و سلامت اومد  ان شاالله ک خدا حفظتون کنه  من از سزارینشم خیلی میتر ...

ممنون عزیزم....ولی خدارو شکر بعد سزارین مشکلی پیش نیومد برام اصلا روز ۴ بلند شدم راه میرفتم راحت

2738
منم میخوام طبیعی به  دنیا بیارم  یه فیلم دیدم از زایمان طبیعی ترسیدم بچه ها وقتی اونجا رو ...

بی حسی میزنن ولی میگن به قدری درد داری که اصلا بدون بی حسی هم درد برش و بخیه رو نمیفهمی

من موقعی که سقط میکردم دردشو تجربه کردم،الان مشکلم موقعی که بچه میخاد خارج بشه

شنیدم سقط بیشتر از زایمان درد دارع

ممنون عزیزم....ولی خدارو شکر بعد سزارین مشکلی پیش نیومد برام اصلا روز ۴ بلند شدم راه میرفتم راحت

بدنت ب سزارین میساخته خداروشکر 

اگه اینطوری همش فکر کنی وقتی با درد مواجه شی و ببینی که خیلی فراتر از تصور هست خیلی زود خودت رو میبا ...

یا خدا 

من تحملم کمه 🤦🏻‍♀️😔

منم ۲۳ ام زده 

خدا ب هممون کمک کنه

شنیدم سقط بیشتر از زایمان درد دارع

میشه دردشو تحمل کرد،البته بستگی به آدمشم داره

مثل درد پریودیه که شدید میشه و متوقف میشه،بعد از چند دقیقه دوباره شروع میشه، تا فاصله هاش کم بشه و زایمان اتفاق بیفته

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
میشه دردشو تحمل کرد،البته بستگی به آدمشم داره مثل درد پریودیه که شدید میشه و متوقف میشه،بعد از چند ...

یهو ک کمر. یا شکمم تیر میکشه تکون شدید. میخورم و. دردم میاد دیگه وای بحال درد. اصلی 

خدا ب هممون کمک کنه 

واقعن ک سخته

2706