2733
2739
سلام بچه ها این ماهه دومه که اقدام کردم ماه قبل از علائم بارداری درد سینه شدید داشتم طوری که اصلا نمی تونستم بهشون دست بزنم طوری که فکر کردم دیکه حتما از علائم بارداریه ولی سرموقع پری اومد و بی نتیجه شد این ماه درد سینه خیلی خفیف دارم ولی تخمدانهام هرزگاهی یه حس سوزس و درد حس می کنم که تا حالا نداشتم یه درد کمی هم زیر دلم هی می گیره و ول می کنه چند روز پیش هم یه نمه تهو داشتم ولی خیلی کم الان 3 روز دیگه مونده به موعد پری نمی دونم موفق شدم یانه حسم که می گه شدم ولی منتظرم ببینم چی می شه شما ها چی کیا توی هفته آینده موعد پریشونه بیاید باهم منتظر بمونیم ببینم کی زودتر مامان می شه بعدش خبرشو همینجا بزاریم....
منم امروز روز 29 هستم البته سیکل من 35 روزه است

کلیه دردها رو دارم از درد سینه تا شکم و ران و ساق پا همه چی با هم دلم هم دو طرف تیر میکشه

توضیح بیشترم اینجا دادم

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=26342

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان روز 29 هستم باید دیروز پری می شدم ولی نشدم حالا نمی دونم به خاطر اینه که این ماه روز 17 تخمکگذاری داشتم یا نه . ولی دوماه پیش دقیقا 28 پری می شدم. این ماه گیج شدم دیشب بی بی منفی اومد . ولی حالا یه خط خیلی خیلی کمرنگ که اگه توجه زیاد کنی و خیره بشی دیده میشه امیدتون به خدات باشه حتما اگه باردار شدید خبرشو بذارین. درد سینه خیلی کم دارم و گهگاهی زیر دلم تیر می کشه فقط همین
2728
منم الان روز 29 هستم باید دیروز پری می شدم ولی نشدم حالا نمی دونم به خاطر اینه که این ماه روز 17 تخمکگذاری داشتم یا نه . ولی دوماه پیش دقیقا 28 پری می شدم. این ماه گیج شدم دیشب بی بی منفی اومد . ولی حالا یه خط خیلی خیلی کمرنگ که اگه توجه زیاد کنی و خیره بشی دیده میشه امیدتون به خدات باشه حتما اگه باردار شدید خبرشو بذارین. درد سینه خیلی کم دارم و گهگاهی زیر دلم تیر می کشه فقط همین
مرسی الناز جون من دیگه تا 31 نمی ذارم چون این ماه نمی دونم . به خاطر تخمکگذاری در روز 17 باید پریودمو چند روزه حساب کنم در ضمن من روز 16 شبش دو تا امپول hcgزدم شاید تاثیرش تا حالا مونده باشه شایدم خیال می کنم که یه خط کمرنگه . خوب مجبورم منتظر بمونم مرسی گلم تو هم منتظری؟
2738
شیده عزیزم بارداری پوچ زمانی اتفاق می افته که ساک حاملگی تشکیل می شه ولی جنین داخلش بوجود نمیاید و علت خاصی هم نداره این یه مشکلی کرزوموزمی هست که زمان تقسیم سلولی اتفاق می افته و به ندرت تکرار می شه ولی اگه برای 3 بار تکرار بشه انوقت باید یه سری ازمایشات پاتولوژی انجام بشه
2706