2737
2734
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 933 پست
این چجور خوبی کردنه فرض کن ازاده نفرستاده بود از اون گروه سه نفره که واسه خودت تعین تکلیف کردی منم ...

تو نگران نباش. من اگه خودم میدونستم ازاده نفرستاده خودم میفرستادم بعد که تو خبر ندادی ازاده اومد گفت خیلی وقته فرستادم برو تو اون تاپیک بخون وگرنه خودم عقل دارم کاملش کنم بعدشم اون ختم تو بود هزارتای تو متوجه هستی؟؟؟؟

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
این چجور خوبی کردنه فرض کن ازاده نفرستاده بود از اون گروه سه نفره که واسه خودت تعین تکلیف کردی منم ...

ببین هیچ کسی با این بد دهنی تو احتیاج به صلواتات نداره 

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه شدی گفت ازاده گفت فرستادم ...اه اه

کلا همه خنگ و نفهمن فقط شما میفهمی

باشه بابا تو خوبی

برو برای همه اونایی که ختم برداشتن گروه بساز تعین تکلیف کن بلدی که

اه اه اه نکن واسه من

من مگه از شما کمک خواستم؟؟؟من خودم با اون خانوم حرف زدم تموم شد رفت خودتو انداختی وسط منو مدیون کردی طلب کارم هستی

یه ختم برای رفع پررو بودنت حتمااااا بردار

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببخشید حتی اگرم اشتباه کرده باشن حقشون نیست اینجوری باهاشون صحبت کنید دیروز تا حالا خیلی زحمت کشیدن 

هرچند تا از صلواتتون مونده بگید من به نیت شما میفرستم

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

وقت نداری اولا ختم برندار که مدیون نشی 

دوما. تو گفتی نمیتونم بفرستم ازاده خبر نداده منم گفتم سه تا بشید که ازاده گفت فرستادم منم پیگیر نشدم 

بعد میتونی به کارات برسی اعثاب نداریا

عاطی عزیزم بخدا من ۳۰۰ تای تورو دارم میفرستم فقط ۱۰۰ تاش موند تا ی ربع دیگه تموم.صلوات بفرستین عزیزم

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
ببین هیچ کسی با این بد دهنی تو احتیاج به صلواتات نداره 

تو خوبی

تو خوب حرف میزنی تو تایپیک قبلیت کااااااااااملا واضح بود

اشتباهات خودتو قبول کنی خیلی ختم گذاشتنات قبول تره تا اینجوری مردمو مدیون کنی

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2740
عاطی عزیزم بخدا من ۳۰۰ تای تورو دارم میفرستم فقط ۱۰۰ تاش موند تا ی ربع دیگه تموم.صلوات بفرستین عزیزم

اصلا لازم نیست بفرستین بابا هر چی میگم متوجه نیست میگم ازاده. اومده فرستاده بازم میگه وای الان چیکار کنم

بابا ایشون ول نمیکنه

کم مونده چارتا فوشم به من بده که چرا ناراحتی برات از طرف خودم هرکار خواستم کردم

تو خوبی تو خوب حرف میزنی تو تایپیک قبلیت کااااااااااملا واضح بود اشتباهات خودتو قبول کنی خیلی ختم ...

بچه ها دیمه واقعا خودتون قضاوت کنید من حرفی برای گفتن ندارم 

کلا همه خنگ و نفهمن فقط شما میفهمی باشه بابا تو خوبی برو برای همه اونایی که ختم برداشتن گروه بساز ...

عاطی اروم باش چرا اجرتو داری اتیش میزنی؟ ی سوتفاهم سر دوستی بود رفع شد 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
وقت نداری اولا ختم برندار که مدیون نشی  دوما. تو گفتی نمیتونم بفرستم ازاده خبر نداده منم گف ...

گفتم نمیدونم ازاده فرستاده یا نه بعدم گفتم نع نمیخوام گروه بشم.خودم میدونم چجوری ختم بردارم و وقتی نتونستم باید چیکار کنم اگر شما سرتون تو کار خودتون باشه.

شما واسه خودت سه تا گروه ساختی اون بنده های خدا رفتن صلوات فرستادن به امید اینکه منم میفرستم درحالی که روح من خبر نداشت مهلت ختم هم دیشب بود.باز توضیح بدم که محبتتون چجوری منو مدیون کرده؟؟؟

عاطی اروم باش چرا اجرتو داری اتیش میزنی؟ ی سوتفاهم سر دوستی بود رفع شد 

بچه ها لطفا جوابش رو ندین مروهمون رو بعضیا انگار میخوان از قصد بهم بزنن

گفتم نمیدونم ازاده فرستاده یا نه بعدم گفتم نع نمیخوام گروه بشم.خودم میدونم چجوری ختم بردارم و وقتی ن ...

من خودم میدونم مدیون نیستم صاحب تاپیکم خودمم اطلاع نداری صحبت نکن. حالا که فهمیدی ازاده فرستاده بسه دیگه ادامه نده .....بعد شما هماهنگیات رو تو همین گروه بکن نه جای دیگه