2737
2734
عنوان

شهادت ابراهیم هادی. و حاجتمندان

| مشاهده متن کامل بحث + 11172 بازدید | 933 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی روزتون پرنور...‌.ممنونم بابت ختم مجدداستارترعزیز.....منم هستم....اگع ممکنه اسم منودردوگروه ۱۴تایی بذارعزیزم....میخوام ۲۰۰۰تابفرستم واسه دوحاجتم.....ممنونم.....دوستای عزیزمن همتونودعامیکنم لطفاشماهم اسم متوتودعاهاتون بیارین مرسی ازهمتون

2728

تو تایپیک دیشبی چرا به اون خانوم گفتی ما سه نفر شدیم منم بین اون سه نفر اوردی؟؟من خودم مگه زبون نداشتم؟؟برای چی به ازاده گفتی یه سری اعصاب خورد میکنن وقتی راجب من ریپلای زده بود؟؟من لالم؟؟

برای من گروه سه نفره مشخص کردی درحالی که خودم خبر نداشتم

اصلا اون خانوم وقتی به من گفت سه نفری باشیم من نگفتم باشه.

چرا از طرف من گفتی اون خانوم و من و یکی دیگه گروه باشیم؟؟

ازاده جان پی ام منو خوند و جواب منو داد چرا شما در جوابش  گفتی حاجت روا بشی هعزیزم یه سری واقعا نمیدونم روحشون از جیه تو این تاپیکها فقط اعصاب ادم رو بهم میریزن

من چیکار به شما داشتم؟؟

اون گروهی هم که واسه من از طرف خودت تعین کردی صلواتش گردن خودته چون من بی خبر بودم و همچین قصدی هم نداشتم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
بچهها لایک کردن به منزله رفتن اسمتون در لیست هست ببخشید اگه جواب همتون رو نمیدم اما هواسم هست کی اوم ...

من پنج تا           چرا باید از  هزار کم تر نباشه خوبه  فرستاددم

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2738
@ملت     @میمونمت     @خانومی     @رز_صورتی2   @نستر ...

ممنون عزیزم😍😍😍

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

حتما باید از ۱۰۰۰ تا کمتر نباشه😓😓😓

خیلی زیاده😶

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
تو تایپیک دیشبی چرا به اون خانوم گفتی ما سه نفر شدیم منم بین اون سه نفر اوردی؟؟من خودم مگه زبون نداش ...

عزیزم ارررروم باش منظورش شما نبود همون کاربر کافر اتوسا رو گفت ولی تو ریپلای ازاده بیان کرد عزیزم

جا این حرفها ذکرشمار بردار که همچین روزی دیگه شاید قسمتون نشه عزیزم 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
فکر میکنی عزیزم همش یه ساعت و ربع زمان میبره ❤

چشم عزیزم حتما میگم😙

هزار تا