2733
2739

میشه لطفا جواب بدین من ۳۴ هفته و ۱روز هستم و تازه لک هام داره شروع میشه ۲طرف شکمم چند تا لک قرمز افتاده الان ازین کرم استفاده کنم تاثیری داره؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
تو بارداری که نه من همینجوری داشتم برا صورتم.اره خیلی عالیه

کرم ضد لکشه روش نوشته واسه بارداری من واسه ترک شکم گرفتم هنوز بازش نکردم گفتم اگه بد باشه پسش بدم شما مصرفتون چی بود؟؟ 

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم ضد لکشه روش نوشته واسه بارداری من واسه ترک شکم گرفتم هنوز بازش نکردم گفتم اگه بد باشه پسش بدم شم ...

محصولاتش خوبه.قیمتش زیاد بود اونـموقع ولی خب جواب داد.من برا جای جوش میزدم همه رو برد.خیلی خوب بود.قهوه ای رنگ بود توشم.فقط مرتب استفاده کن

2728
محصولاتش خوبه.قیمتش زیاد بود اونـموقع ولی خب جواب داد.من برا جای جوش میزدم همه رو برد.خیلی خوب بود.ق ...

مطمینی همون بود؟؟؟ نوشتی قیمتش زیاد بود یا نبود؟؟ آخه ۴۳۵۰۰ زیاد نیست

برامن زیاده😂😂😂😂اره۳۵بود دوسال پیش

باشه عزیزم ممنون انشاءالله که تاثیر داشته باشه

2738

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم های ضد لک و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/zedelak

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤