2733
2734
عنوان

دخترمو...

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 35 پست
نوچ فقط یبار زدم تو دستش گفتم جیش نکن بس ک کلافه شدم حالم ب هم خورد هزار بار گفتم نکن و تذکر دادم ک ...

وقتی جیش میکنه چیکار میکنی با هر بار جیش کردن همون قسمت فرش رو میشوری؟؟

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
خواهشن کمک کن چطوری تو دستشویی جیش میکنه من که میبرمش کلافه‌ میکنه منو جیش نمیکنه انگار به دیوار میگ ...

پسر منم ۲۱ ماهشه

دیگه خودم متوجه میشم از غذا خوردنش معلومه اگه آب و آب میوه و مایعت بخوره نیم ساعت نشده میبرمش دیوارو الکی میگم نی نی بیا نی نی جیش کرد اگه جیش نکنه ها 

باهاش حرف میزنم یکم میکنه موقعی که موقع جیششه که زودی میکنه فقط زود به زود ببر تا عادت کنه من شبا آخر شب ساعت ۱ میبرم تا صبح خشکه همین که چشاشو باز میکنه زود میبرم جیششو میکنه باید عادتش بدی و یه مدت بهش اهمیت بدی تا بیفته رو قلتک من قبل پسرم دو قلو داشتم سر اونا وارد تر شدم ولی پسرمو زودتر از جیش گرفتم اونم به پیشنهاد خودش خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم ۲۱ ماهشه دیگه خودم متوجه میشم از غذا خوردنش معلومه اگه آب و آب میوه و مایعت بخوره نیم ساعت ...

پسرمم همش پوشکش رو میخواد بکنه اما همکاری نمی کنه هیچ جو ره حاضر نمیشه بریم دستشویی وقتی هم که میبرمش با آب بازی میکنه و نصف جیش میکنه بقیش هم میاد بیرون دستشویی میریزه کلافه شدم

پسرمم همش پوشکش رو میخواد بکنه اما همکاری نمی کنه هیچ جو ره حاضر نمیشه بریم دستشویی وقتی هم که میبرم ...

عزیزم هر بچه ای یه جوره فقط باید تو دستشویی باهاش حرف بزنی سرگرمش کنی راستی رو دست بگیرش منم رو دست میگیرم چارپایه هم جلوی دره میشینم رو چارپایه امتحان کن

2731
عزیزم هر بچه ای یه جوره فقط باید تو دستشویی باهاش حرف بزنی سرگرمش کنی راستی رو دست بگیرش منم رو دست ...

ممنون  از راهنمایتات عزیزم❤از فردا حتما شروع میکنم