2737
2734
عنوان

خدایی همه برا عید لباس میخرین؟ پ چرا من نمیخرم:/

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه احسنت بزرگ برای شما.یه لایک کمه واقعا. کاش همه اینقدر به محیط زیست توجه کنن.

نظر لطف شماست عزیز

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بنظر من جدا از بحث ذوق داشتن, اینکه صرف تقلید و رسم پاشیم بریم سرتاپامونو نو کنیم یکم منطقی نیست

نمیتونم درکش کنم که دنباله رو باشم. بهتره هرکس کاری که دلش میخوادو انجام بده نه بخاطر اینکه عیده و زشته و رسمه و همه نوان

2738
من فک کنم لباس نو عید برا بچه هاس که ذوق دارن. اشتباهی ادم بزرگا هم خودشونو قاطی کردن😁

ارره بخدا .. بچه ها ک همییشه لباس میخرن . اما بزرگا رو میبینی میرن از سر تا نوک پاشونو عوض میکنن😐

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

من که میرم نمایشگاه ارم چند تیکه میخوام بخرم چون پارسال پالتو کاپشن با قیمت عالی خریدم که الان تو بازار 400 تومن پولش هس ولی من از ارم 80 تومن خریدم. پس می ارزه میرم قیمت هاش نسبتا خوبه به بیرون. شلوار میخوام و هرچی خوشم بیاد کلا از حال و هواش هم خوشم. میاد دوس دارم شلوغی عید و..... خرید 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
عزیزم همه همینطوری شدن  از بس گرون شده همه چی میری بیرون میبینی هیچی نمیشه خرید آدم هیچ ذوقی ...

اره میبینی نصف زندگیتو باید یه تیکه خرید کنی درصورتی که اولویتای مهمتری برای خرج هست

قیدشو میزنی. ذوقشم میپره کم کم

پس چی میپوشی شما که بارداری؟من موندم چیکار کنم😥

مانتوها قبلی😐پول نیس اخه وگرنه کی که دلش نخاد مانتو بدرد نخور۲۸۰

خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار❤برای سلامتی دخترم صلواتی بفرستین ممنون😍😍

من شلوار و کیف دارم.کفشم دارم البته اگه پام ورم نکنه و اندازم بشه.مانتو اصلا ندارم که باید بخرم ولی نمیدونم چجوری؟ از همه بیشتر فکر سیسمونیم که نخریدم و خیلی گرونه 

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
2706